1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²

Novinka
Novinka

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

REZERVOVANÉ-1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

130,000 € 4063 €/m²

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 36.56 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave. 📐 Základné paramet

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

155,000 € 4240 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

236,990 € 4937 €/m²

Na predaj priestranný 1-izb. byt v Novostavbe Uzbecká ul. - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 36.72 m²

Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5038 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Predaj 1i byt Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bodrocká | 35.48 m²

Predaj 1i byt o rozlohe 35,48m2, Bratislava - Podunajské Biskupice. Ulica Bodrocká. Byt je čia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

159,990 € 4509 €/m²

1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt v 9 ročnej novostavbe na ulici Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 19 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 7784 €/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

NA PREDAJ, zrekonštruovaný, 1-izbový byt, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

REZERVOVANÉ: 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Hronská | 36 m²

R E Z E R V O V A N É – 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

145,000 € 4028 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Podunajské Biskupice

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

Hľadáme na kúpu 1 izbový byt, Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Korytnická | 38 m²

PONÚKNITE!!! Pre klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v m.č. Vrakuňa, alebo Podunajské Biskup

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

150,000 € 3947 €/m²

Hľadáme byt v Bratislave – Podunajské Biskupice 3-izbový

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt v mestskej časti Podunajské Biskupice. Požiadavky klienta:

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie