EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

Exkluzívny apartmán s terasou a výhľadom na Vysoké Tatry 92 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny apartmán situovaný vo výbornej lokalite s prekrásnym výhľadom

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívny 3-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry 79 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Moderný 3-izbový byt v novostavbe – tichá lokalita, 20 minút od Bratislavy 87 m2

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Javorová | 87 m²

Veľký Biel | Novostavba | 87 m² | 2 parkovacie miesta Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbov

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

239,990 € 2643 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská Dolina | 52 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná S potešením Vám exkluzívne preds

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 6538 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

PANORAMA REZORT – LUXUSNÉ BÝVANIE S NAJKRAJŠOU ADRESOU SLOVENSKA

Reality Vysoké Tatry

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 221 m²

PANORAMA REZORT – Luxusné rezidenčné vily a apartmány vo Vysokých Tatrách Exkluzívne bývanie ta

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívna ponuka: Novostavba 4-izbového bytu v dvojdome v Novej Dedinke

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Družstevná | 124 m²

Exkluzívna ponuka: Novostavba 4-izbového bytu v dvojdome v Novej Dedinke Základné informácie:

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Nová Dedinka

299,000 € 2411 €/m²

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 107 m²

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách Tatranská Lomnica | Exkluzívny uzavretý

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

Bývanie bez hraníc-4-izbový rodinný bungalov, kde susedia sú prežitok! Exkluzívny prístup k domu bez ďalšej výstavby za domom!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 122 m²

Nie každý deň sa objaví príležitosť, ktorá spája moderný dizajn, veľkorysý pozemok a súkromie v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

339,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!!! Novostavba drevodomu na predaj - Gelnica, časť Mária Huta

Reality Gelnica

Rodinný dom | Medená | 59 m²

ELI REAL v zastúpení Bc. Alica Halászová ponúka na predaj moderný, kompletne zateplený drevodom

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Gelnica

135,000 € 2288 €/m²

Na predaj kontajnerové domy - moderné bývanie rýchlo a za priaznivú cenu

Reality Bukovec

Iný objekt na bývanie | 40 m²

Hľadáte moderné, rýchle a cenovo dostupné bývanie alebo priestor na podnikanie? Ako realitná ka

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bukovec

Info v RK

Na predaj novostavba - bungalov, Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 99.72 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj modernú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

235,000 € 2357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 3238 €/m²

Novinka
Novinka

SKOLAUDOVANÝ - LUNA | RODINNÝ DOM, výhľady na Vysoké Tatry

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 250 m²

SKOLAUDOVANÝ - POSLEDNÝ VOĽNÝ LUNA | RODINNÝ DOM č. 2 v prvej radovej zástavbe „A" • s garážou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

287,000 € 1148 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie