3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, v pokojnej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

205,000 € 2050 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

Veľký, slnečný a priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350,000 € 3382 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE! ŠTYLOVA NOVOSTAVBA 3-IZB. DOMU V KOSTOLIŠTI

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

Predstavujeme vám moderný 3-izbový rodinný dom (novostavba 2021), ktorý dokazuje, že kvalita bý

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

235,000 € 2831 €/m²

REZERVOVANE! Moderný 4-izbový dom s krbom,terasou a smart technologiou

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Moderný, praktický a pripravený na okamžité bývanie. Tento 4-izbový rodinný dom z roku 2021 sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

269,900 € 2268 €/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

REZERVOVANE!Novostavba 4-izbového RD s terasou, 391 m² pozemok

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom – novostavbu z roku 2020 v pokojnej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 3421 €/m²

Moderný samostatne stojaci 4-izbový bungalov, Láb okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2016, ktorý zaujm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

355,000 € 3447 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

TOP - 5-izbový rodinný dom, dvojpodlažný, podpivničený, Kátlovce

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kátlovce

255,000 € 1386 €/m²

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj moderný byt na Krajinskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²

Ponúkame na predaj moderný a komfortný byt nachádzajúci sa na Krajinskej ulici v mestskej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 3468 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v lokalite Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislavskej Petržalke na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 6526 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Novostavba 3-izbového domu v obľúbenej lokalite - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

JARABINKY - 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5641 €/m²

PREDAJ - Garážové státie na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Sliačska | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v novostavbe Ahoj Park, na adrese Sliačska Podlažie: −2 B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,500 € 2654 €/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom v peknej a tichej lokalite v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ komfortný 4-izbový dom v Sološnici pod Karpatmi

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, avšak netypický 4-izbový rodinný dom s výnimočnou atmo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sološnica

399,000 € 2541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj luxusný all-inclusive apartmán ostrov Hvar, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj posledné 3 voľné luxusné apartmány v športovo-rekreačnom rezorte na nádherno

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 3361 €/m²

All-inclusive 3-izbový luxusný apartmán v Chorvátsku, ostrov Hvar POSLEDNÝ VOĽNÝ

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Svoje dovolenkové chvíle už môžete prežívať vo vlastnom apartmáne pri mori na ostrove Hvar v

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 3925 €/m²

NA PREDAJ – 2-izbový byt 60 m2 v novostavbe RiverResort, Banka

Reality Banka

2 izbový byt | 60 m²

190522 - Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt o výmere 60 m2 na 1. posch. zatepleného teh

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

179,580 € 2993 €/m²

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Banka | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2643 €/m²

Novostavba rodinného domu-bungalov, Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 100 m²

2673 - Ponúkam na predaj murovaný 4 izbový rodinný dom typu bungalov-novostavba, holodom, posta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

195,990 € 1960 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie