3-izb. mezonet | 80 m2 | Europalace | garážové miesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 3250 €/m²

člen NARKS

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj moderný 2 izbový byt, komplex MIKO Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, je tu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

Moderný 6 izbový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Zeleneč - súkromie, priestor a moderný komfort len pár minút od Trnavy

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hliník | 135 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Zeleneč

299,000 € 2215 €/m²

4 iz Novostavba ( tepelné čerpadlo) Pánske niva Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pánska Niva | 120 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného samostatne stojaceho 4i rodinného domu v no

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

258,000 € 2150 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 2 iz. byt na začiatku Petržalky + parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

SortieReal - KOSTOLIŠTE * 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Malacky

163,990 € 2733 €/m²

REZERVOVANÉ - Štýlový 2-izbový byt s terasou, parkovaním a dizajnovým zariadením v rezidencii v Malackách+terasa

Reality Malacky

2 izbový byt | Javorová | 52 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré má štýl, komfort aj výbornú polohu, tento dvojizbový byt na 5. poscho

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

179,900 € 3460 €/m²

SortieReal - Rodinný dom / chalupa – Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Vidiecky dom | 80 m²

Pokoj, zeleň a ticho Záhoria. Dom situovaný v pokojnej časti obce Lakšárska Nová Ves je ideálny

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

98,000 € 1225 €/m²

REZERVOVAÉ Rodinný dom v v ŠTANDARDE - terasa, oplotenie -GAJARY - okres MALACKY

Reality Malacky

Rodinný dom | Záhradná | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj štýlový 3-izbový dom v prevedení ŠTANDA

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Malacky

158,000 € 2633 €/m²

STUPAVA – Dvojpodlažná novostavba chaty s veľkým pozemkom 1 949 m² -KRÁSNY VÝHĽAD A SÚKROMIE

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája všetko, po

Publikované: 21.04.2022 Aktualizované: 02.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

249,900 € 51 €/m²

Reprezentatívne bývanie - Veľké Leváre – elegantný, štýlový rodinný dom s terasou, krásnou záhradou a garážou

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 227 m²

Rodinný dom sa nachádza vo Veľkých Levároch- jednej z najobľúbenejších obcí Záhoria, kde sa pok

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

439,000 € 1934 €/m²

4 izbový BUNGALOV s ideálnou dispozíciou + TEPELNÉ ČERPADLO

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 102.65 m²

SortieReal s.r.o. ponúka na predaj kvalitnú modernú novostavbu 4 izbového bungalovu vo veľmi pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

235,000 € 2289 €/m²

POSLEDNÝ DOM 4 izbová NOVOSTAVBA v ŠTANDARDE – Gajary (Malacky)

Reality Gajary

Rodinný dom | 86 m²

SortieReal ponúka na predaj Novostavbu v prevedení štandard v obci Gajary ponúka ideálne bývani

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Gajary

184,900 € 2150 €/m²

SortieReal - Kostolište* 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Kostolište

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Kostolište

163,990 € 2733 €/m²

4 izbový nadštandardný moderný BUNGALOV - TEPELNÉ ČERPADLO

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 114.29 m²

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

258,000 € 2257 €/m²

4 izbový bungalov v ŠTANDARDE - moderný dom, pokojné bývanie, nová lokalita

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 89 m²

SortieReal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 116,11m² na pozemku 416

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

225,000 € 2528 €/m²

SortieReal - 4 izbový bungolav s veľkorysou výmerou * Kvalitné hliníkové okná* 3metrové stropy*

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 129.17 m²

SortieReal - Predstavujeme Vám veľkorysú 4 izbovú novostavbu, ktorá spája modernú architektúru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Malé Leváre

275,000 € 2129 €/m²

Kostolište* 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Kostolište

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Kostolište

163,990 € 2733 €/m²

Rezervované - SortieReal - zariadený klimatizovaný 2 izbový byt s parkovacím státím *ihneď voľný*

Reality Malacky

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2571 €/m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNA CHATA OBEC PODKYLAVA OKRES MYJAVA 1244 m2

Reality Podkylava

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOPOSTAVENÁ DREVENÁ CHATA V PODKYLAVE Predaj nehnuteľnosti v atraktívnej l

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Podkylava

117,000 € 1463 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie