JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 65.2 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S PREDZÁHRADKOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2188 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trnava

149,900 € 2306 €/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 65.2 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

Predaj I Rodinný dom v Kostolišti pri Malackách

Reality Kostolište

Rodinný dom | Agátová ulica | 250 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci pri Malackách, v Kostolišti. Dom j

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Kostolište

Cena dohodou

5-izbový RD, 4x parkovacie miesto, nízke náklady, ihneď voľný

Reality Malinovo

Rodinný dom | Hviezdna | 132 m²

Ponúkame na predaj moderný a dispozične vynikajúco riešený 5-izbový rodinný dom (polovica dvojd

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malinovo

349,900 € 2651 €/m²

2- izbový byt na predaj s balkónom,49m2,GREEN VILLAGE,Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 49 m²

GREEN VILLAGE | Orechová ulica | 2-izbový byt | balkón | investičná príležitosť REB.sk ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

209,000 € 4265 €/m²

Novinka
Novinka

REB.SK 3-izbový byt v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

PREDAJ - Garáž na ulici Údernícka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 21 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 21 m² na -1. poschodí bytového komplexu v lukrat

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

65,000 € 3095 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

TOP Moderná novostavba v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája modernú architektúru, maximálne súkromie a blízkosť prírody

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

260,000 € 3611 €/m²

Novostavba 3-izbového domu v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

Parkovacie státie Arboria Trnava + odpočet DPH

Reality Trnava

Garáž | 12.5 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v projekte Arboria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trnava

16,900 € 1352 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie