ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 3i APARTMÁNU _DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 63.71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán s juhozápadnou orientáciou S103 - výmera interiéru je 63,7

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,723 € 4548 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a záhradkou, v cene bytu pivničná kobka a štandard.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 4,252 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 49 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - priestranný 2-izbový bytz A.III.2 s balkónom, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3721 €/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR V NOVOSTAVBE TEPLICZ, S VÝKLADMI DO ULICE

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Teplická | 73.52 m²

Realitná spoločnosť PRIUS ponúka na predaj reprezentatívny obchodný priestor situovaný priamo v

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

239,000 € 3332 €/m²

KRÁSNY 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE PIEŠŤAN

Reality Piešťany

4 izbový byt | Kuzmányho | 130 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento výnimočný 4-iz

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

369,000 € 2838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 4 izbový byt č.12 s parkovacím miestom za 278.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Pod Brezinou | 101.46 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

268,600 € 2647 €/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - VÝHODNÁ CENA! 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

NAJKRAJŠÍ 2 - IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK? 18. POSCHODIE, VÝHĽAD NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 56 m²

Najkrajší 2-izbový byt v projekte Sky Park? Napísať „najkrajší je samozrejme subjektívne. Ale

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 7839 €/m²

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

Krásny priestranný 2-izbový byt s garážovým státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 68.95 m²

Predaj slnečného priestranného 2-izbového bytu v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Ku

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

215,000 € 3118 €/m²

Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

V CENE 2izb VÁM PONÚKA NA PREDAJ 3izb V NOVOSTAVNE V TOP LOKALITE NA ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY DO CENTRA BRATISLAVY BYT

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny slnečný 2-izbový byt s parkovacím státím v novostavbe Nová Záhorská (West Park 3), ul. Kunovská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 51.69 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

199,000 € 3850 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK 700 m2, MOBILNÝ DOM, ZÁHRADNÝ DOMČEK, GARAŽ – RAJKA

Reality Maďarsko

Mobilný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj krásny, kompletne upravený stavebný pozemok o výmere 700 m² v obľúbenej loka

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj

149,000 € 3311 €/m²

Apartmán s výhľadom na Tatry, ktorý si zamilujete na prvý pohľad

Reality Veľký Slavkov

Apartmán | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe z roku 2025, situovaný v pokojnej lok

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

179,000 € 3140 €/m²

REZERVOVANÝ: Na predaj rodinný dom, Košice - Krásna, Tokajská ulica

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Tokajská | 105 m²

REZERVOVANÝ: Na predaj rodinný dom – Košice, mestská časť Krásna, Tokajská ulica. Ponúkame na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

415,000 € 3952 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusná vila v Chorvátsku s bazénom a výhľadom na more - znížená cena

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Novopostavená luxusná vila aktuálne na predaj v malej, ale obľúbenej turistickej destinácii v s

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj

870,000 € 5762 €/m²

Investičné apartmány v hotelovom rezorte na Costa Cálida, Los Alcazares

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Výborná lokalita blízko mora a golfových ihrísk v Los Alcázares, pobrežie Costa Cálida V jedne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

324,900 € 3610 €/m²

Apartmánový dom s bazénom a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj atraktívny apartmánový dom vo výbornom stave, ktorý sa nachádza na vyvýšenom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na predaj

1,300,000 € 3824 €/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3295 €/m²

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 82 m²

Activity Residence (lokalita: Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - hneď pri cyklotrase Viac info

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie