Moderný 4-izbový RD (typ A3) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | Ľubotice | 102.74 m²

Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj Timber Tatranský Zrub, Vysoké Tatry, Pozemok 623 m

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Projekt ponúka variabilitu využitia pre rôzne typy objektov: zrub, štýlový chalet, chata alebo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

625,000 € 4340 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj rodinný dom, Prešov - Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - typu bungalov (novostavba vo výstavbe) v meste Prešov v časti

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

298,000 € 2865 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ RD – takmer hotový + tepelné čerpadlo v cene, Prešov

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | Vyšná Šebastová | 75 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

219,000 € 2920 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový mezonetový byt typ "B2" v projekte "IBV ĽUBOTICE - POD HÁJOM

Reality Ľubotice

5 a viac izbový byt | 124.95 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový mezonetový byt s terasou a balkónom v rodinnom dome typ B vo výstav

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ľubotice

317,000 € 2537 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 5-izbový RD (typ B1) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 124.95 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

345,000 € 2761 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme byt 2+kk, Žilina - Vlčince, EUROPALACE blok A, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 67.41 m²

Lokalita : Žilina – Vlčince, Vysokoškolákov / Obchodná ulica Sekcia : predaj Druh : byt Počet i

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 3189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Investičná 3KK zhotovená nová vila s bazénom BALI-Canggu

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Čo keby ste za cenu 2-izbového bytu v Bratislave mali modernú vilu s bazénom na Bali — a ešte

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

187,000 € 944 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt, predaj, garažové státie, klíma, Rustaveliho, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 56 m²

REZERVOVANÉ Realitná kancelária ViaReality vám ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt s pa

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4732 €/m²

NOVOSTAVBA - 4IZ BUNGALOV V HORNOM MOŠTENCI S PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Moštenec | 89 m²

Realitná kancelária MADreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu 4-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

235,000 € 2640 €/m²

3-izbový byt s loggiou – ideálne bývanie aj investícia v novostavbe

Reality Palárikovo

3 izbový byt | 76.48 m²

3-izbový byt s loggiou – ideálne bývanie aj investícia Ponúkame na predaj priestranný a prakti

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Palárikovo

124,900 € 1633 €/m²

NOVOSTAVBA 4‑izbového rodinného domu – Púchov ( Streženice )

Reality Streženice

Rodinný dom | Púchovská | 117 m²

Na predaj: Novostavba 4‑izbového rodinného domu – Streženice pri Púchove Ponúkam na predaj veľm

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Streženice

252,900 € 2162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO DOMU V TOP LOKALITE SVEREPEC

Reality Sverepec

Rodinný dom | Sverepec | 90 m²

Už Vás nebaví bývanie v byte bez súkromia? Predstavujete si rána s kávou na vlastnej terase a p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Sverepec

216,900 € 2410 €/m²

AG REALITYI REZERVOVANÝ NOVOSTAVBA - priestranný 4 izb rodinný dom bungalov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová | 108 m²

AG reality & finance , REZERVOVANÝ 4-izbový rodinný dom v prevedení samostatne stojaci dom v

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

358,000 € 3315 €/m²

AZ. PANORAMATICKÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA SLNEČNÉ JAZERÁ – SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | 93 m²

Podlažie: 3. / 6. (s moderným výťahom a bezbariérovým prístupom). Stav: Moderná novostavba / by

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Senec

244,000 € 2624 €/m²

Investičný mezonetový apartmán, Hrabovo Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | 32 m²

FatraReal ponúka na predaj v krásnom horskom prostredí dolného Liptova, pod zjazdovkou lyžiarsk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

159,000 € 4969 €/m²

Penthouse s vírivkou a nádhernými výhľadmi v projekte Brezovina

Reality Oravské Veselé

4 izbový byt | Nezadaná | 159 m²

V srdci oravskej prírody, na mieste kde sa pokoj stretáva s moderným komfortom, sa nachádza výn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

349,900 € 2201 €/m²

V TUreality ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu Liptovský Mikuláš-Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 418 m²

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 787 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusná investičná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²

Luxusná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru a Vysoké Tatry. Najkrajšia

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

799,500 € 3900 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 6 izbového bytu s parkovaním v novostavbe na Bajkalskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Bajkalská | 188 m²

Predaj nadštandardného 6 izbového bytu v novostavbe Platan (kolaudácia v roku 2004) v lokalite

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

698,000 € 3713 €/m²

PREDAJ Investičná 2kk vila s prémiovým zariadením, bazénom Bali Canggu

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

INVESTIČNÁ VILA V CANGGU – NECHAJTE BALI ZARÁBAŤ ZA VÁS Realitná kancelária AUREA&PARTNERI pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

186,000 € 1788 €/m²

Novostavba rodinného domu v malebných Príbelciach – pokoj, príroda a krásne výhľady

Reality Príbelce

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

ZNÍŽILI SME CENU!!! Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu mesta, no zároveň komfort moderného dom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Príbelce

230,000 € 2091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový a svetlý byt obklopený zeleňou Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 40 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne zadriadený 1i byt vo vyhľadávanej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4500 €/m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba, 90 m2, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 90 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

246,923 € 2744 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie