1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
1 izbový byt | Bystrická | 34 m²
NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj
162,000 € 4765 €/m²
1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 37 m²
Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Devínskej Novej Vsi Ponúkam na predaj štý
173,000 € 4676 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.37 m²
Na predaj útulný 1,5-izbový byt o výmere 31,37 m² s priestrannou lodžiou 3,32 m2, situovaný v n
204,900 € 6532 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²
Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?
209,900 € 6081 €/m²
1 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka
160,000 € 4571 €/m²
1 izbový byt | 41.09 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt v obľ
205,000 € 4989 €/m²
1 izbový byt | Bystrická | 40 m²
Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves
149,000 € 3725 €/m²
1 izbový byt | Bystrická | 35 m²
Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál
159,990 € 4571 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
PREČO SI TENTO BYT ZAMILUJETE? Moderná novostavba: 4. poschodie, výťah a maximálne bezpečie (k
167,000 € 5219 €/m²
1 izbový byt | Pavla Horova | 37 m²
BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 1-izbový byt. Predstav si bývan
165,900 € 4484 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.