Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Apartmán | 54.33 m²
Predaj apartmánov v chaletoch v prestížnej lokalite Chopok, v najväčšom a najlepšom lyžiarskom
227,000 € 4178 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny apartmán v mal
210,000 € 3643 €/m²
Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²
Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv
638,990 € 5946 €/m²
Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²
Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú
89,202 € 3252 €/m²
Apartmán | Polianky | 32 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i
202,584 € 6331 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
Apartmán | . | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht
394,000 € 3148 €/m²
Apartmán | Lesná | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h
394,000 € 3148 €/m²
Apartmán | 51.19 m²
Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor
Info v RK
Apartmán | Autocamping | 40 m²
Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P
Cena dohodou
Apartmán | Autocamping | 78 m²
LiMaxReal Vám ponúka na predaj 3-i apartmán v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v
Info v RK
Apartmán | Autocamping | 38 m²
180,000 € 4737 €/m²
Apartmán | Čučoriedka | 95.13 m²
Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R
Cena dohodou
Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²
Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.
174,500 € 3292 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR
1 € 1 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P
150,000 € 1923 €/m²
Apartmán | Ostatné krajiny
Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou
850 €/m2 22 €/m2
Apartmán | Gunduličova | 72 m²
PREDAJ Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom Gunduličova, Bratislava • Výmera:
272,000 € 3778 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 27 m²
84,900 € 3144 €/m²
Apartmán | Litmanová | 52 m²
3-izbový apartmán priamo pri svahu – kompletne zariadený | Litmanová resort Realitná kancelári
169,500 € 3260 €/m²
Apartmán | Bulharsko
OPEN SEA RESIDENCE – VAŠA BRÁNA K LUXUSNÉMU POBYTU PRI ČIERNOM MORI Predstavte si vlastný apar
78,000 € 78 €/m²
Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici
112,500 € 2706 €/m²
Apartmán | Egypt
Realitná kancelária Visual real ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Egypte. Výmera apartmánu
95,000 € 1033 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.