2 izbový byt | 82 m²
Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s
226,750 € 2765 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 108.9 m²
Bývanie, kde sa spája komfort domu s atmosférou oddychu v prírode. Ponúkame na predaj príjemný
245,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr
217,500 € 3229 €/m²
Rodinný dom | 526 m²
Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do mesta?
286,000 € 544 €/m²
2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 51.17 m²
So súhlasom klienta Vám ponúkame priestranný dvojizbový apartmánový byt s predzáhradkou v novos
235,000 € 4593 €/m²
Rodinný dom | Kopanice | 120 m²
Hneď pri prvej obhliadke ma tento dom očaril pokojom, ktorý tu vládne. Na konci zástavby v čast
Info v RK
Rodinný dom | 108.51 m²
Rezervované. Hľadáte dom, ktorý spája moderné technológie, pohodlie a nízke náklady na prevádzk
391,500 € 3608 €/m²
Rodinný dom | Povodská cesta | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v blízkosti Dunajskej Stredy v obci Povoda. Rodinn
229,000 € 1991 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²
Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo
167,000 € 2141 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Bungalov sa nachád
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Mirkovce | 74 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád
185,000 € 2160 €/m²
4 izbový byt | Vyšná Šebastová | 75 m²
Ponúkame na predaj posledný rodinný dom v projekte IBV Vyšná Šebastová – Za Záhumním, len 3 km
219,000 € 2920 €/m²
Rodinný dom | 102.74 m²
Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Rodinný dom sa nac
298,000 € 3010 €/m²
Rodinný dom | 124.95 m²
317,000 € 2537 €/m²
4 izbový byt | 102.74 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový mezonet v rodinnom dome typ A3 vo výstavbe s úžitkovou plochou 102,
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
319,000 € 2954 €/m²
4 izbový byt | 102.74 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový mezonetový byt s terasou a balkónom v rodinnom dome typ A vo výstav
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM
219,000 € 2920 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV 20 rodinných domov Šírňava - Drienov.
298,000 € 2262 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Projekt ponúka variabilitu využitia pre rôzne typy objektov: zrub, štýlový chalet, chata alebo
619,000 € 4299 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
219,000 € 2653 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²
185,000 € 2160 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.