RADO | 2-izbový INVESTIČNÝ BYT | Dubová alej - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákova | 46.39 m²

Zháňate byt, ktorý Vám okamžite po kúpe začne prinášať zisk ? Už nemusíte hľadať ! RADO Reali

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3903 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt Novostavba | Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 43.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 2-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

191,662 € 4426 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt E.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - priestranný 2-izbový bytz A.III.2 s balkónom, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3721 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a záhradkou, v cene bytu pivničná kobka a štandard.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 4,252 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 49 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt A.III.2 s balkónom, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3721 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.42 m²

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt E.III.1 s terasou a s predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt (D.III.1) s terasou a predzáhradkou, pivničná kobka a štandard bytu v cene!

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.43 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

slnečný 2-izbový byt v obľúbenej obci Ivanka pri Dunaji, len pár minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 30 m²

TUreality pripravuje do ponuky slnečný 2-izbový byt v obľúbenej obci Ivanka pri Dunaji, len pár

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

139,990 € 4666 €/m²

slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 41 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná T

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

150,000 € 3659 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (770)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Upresniť hľadanie