REZERVOVANÉ | Štýlová garzónka po kompletnej rekonštrukcii | Trenčianske Teplice | Ideálna investícia

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Štvrť SNP | 24 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj moderne navrhnutú garzónku vo vyhľadávanej lokalite kúpeľného mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

99,500 € 4146 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Dvojgarsónka v Petržalke na prenájom, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²

PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2179 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

*Znížená cena:* Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

*Znížená cena: * Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

122,500 € 1167 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – predávame samostatný rodinný dom so záhradou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková | 105 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

425,000 € 4048 €/m²

Top
Top

Pozemok v obci Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rekreačný pozemok | 12,035 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok v obci Smolnícka Huta okres Gelnica,

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Smolnícka Huta

39,990 € 3 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22986)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Upresniť hľadanie