PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-IZBOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK | STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²

Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

638,990 € 5946 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Top
Top

Luxusný ski chalet 300 m od zjazdovky – zvýhodnená cena | Donovalley

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 236 m²

HLAVNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI • len približne 300 m od lyžiarskeho svahu • priamy výhľad na zjaz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

939,000 € 3979 €/m²

Top
Top

4-izbový rodinný dom, BA mestská časť Nové Mesto, Krasňany Slanec, Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,900 € 3749 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Top
Top

FOIT - DOM, KTORÝ OTVORÍ DVERE VAŠIM PLÁNOM

Reality Trnava

Rodinný dom | 215 m²

Na predaj unikátny dom v srdci Trnavy – ideálny pre rodinné sídlo, prestížne firemné priestory

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

559,000 € 2600 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

Top
Top

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Top
Top

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná, Turčianske Teplice

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jeden z moderných 4-izbových rodinných domov (bungalov)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22984)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie