Záhrada | 391 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o
29,990 € 77 €/m²
3 izbový byt | Borievková | 90 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso
349,990 € 3889 €/m²
1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š
89,900 € 2644 €/m²
Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²
PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín
433,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²
KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v
169,000 € 1432 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti
730,000 € 1722 €/m²
Rodinný dom | - | 78 m²
Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho
998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu
54,987 € 90 €/m²
Záhrada | - | 561 m²
Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl
26,500 € 47 €/m²
3 izbový byt | - | 63 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a
134,970 € 2142 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď
279,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²
Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden
369,000 € 2982 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r
248,000 € 4960 €/m²
2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²
Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk
225,000 € 4196 €/m²
Garáž | Plzenská | 16.6 m²
So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku
38,000 € 1389 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42
125,000 € 291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13
339,000 € 244 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²
Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje
199,000 € 1990 €/m²
2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²
Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n
279,900 € 4105 €/m²
5 a viac izbový byt | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
960,000 € 5581 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis
990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Južná | 86.92 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
257,600 € 2964 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²
Kancelárie sa nachádzajú v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyse
72,500 € 2200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.