✅ Priestorom nadštandarný radový rodinný dom v tichej štvrti NOVEJ DEDINKY

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

NOVOSTAVBA za najlepšiu cenu-pomer cena/m2 v Novej Dedinke a okolí. Skolaudované 4-izbové rodi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

259,900 € 1830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

PREDANÉ pozemok (orná pôda) s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Orná pôda | Nevyplnená | 14,731 m²

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na PREDAJ poľnohospodársky pozemok v lokalite pod Vysok

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PRENÁJOM, 2-izbový byt, Poprad, Ul. Okružná

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 63 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na PRENÁJOM komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, 1-izbový byt, Poprad, L. Svobodu, Ondava,

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj Najvyhľ

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

RE/MAX ponúka na prenájom skladové priestory v Trnave s výbornou dostupnosťou na diaľničný obchvat.

Reality Trnava

Skladový objekt | Skladová | 2,000 m²

RE/MAX= 52 rokov ÚSPECHU Číslo 1 na svete v počte krajín, kancelárií, profesionálnych maklérov

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

Utešený dom na predaj s veľkou záhradou v dedinke České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 109 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj jednopodlažný 3-izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa nac

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

75,000 € 688 €/m²

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

VÝHODNÁ investičná príležitosť – Obchodné centrum Mólo Sekier, Zvolen

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 1,125 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodné centrum Mólo Sekier, ktor

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

1,590,000 € 1760 €/m²

Predaj pozemku navýstavbu i podnikanie v meste Lučenec /cena dohodou/

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 965 m²

Realitná kancelária Remax/pro ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu, podnikanie alebo re

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

NÍZKOENERGETICKÝ 12+1 apartmánový dom, 1126m2, Ľubotice, Prešov

Reality Ľubotice

Polyfunkčný objekt | Bardejovská | 1,126 m²

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ,NÍZKOENERGETICKÁ BUDOVA, ĽUBOTICE- Prešov NOVOSTAVBA nízkoene

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Ľubotice

1,200,000 € 886 €/m²

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

Novostavba BUNGALOV 4+1 izby s pozemkom 760m2

Reality Hažín

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Ponúkame ešte zostavajúce novostavby typu BUNGALOV stavané investorom projektu na novovybudova

Publikované: 21.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hažín

184,900 € 1712 €/m²

Priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, 76m2, pri OC Galéria, KE - Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Brigádnická | 76 m²

REZERVOVANÉ. VŠETKO JE PRIPRAVENÉ, STAČÍ SA NASŤAHOVAŤ! Staňte sa PRVÝM MAJITEĽOM 4 izbového

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

274,900 € 3617 €/m²

Novinka
Novinka

Záhradné centrum na prenájom, 1800m2, Snina

Reality Snina

Obchodné priestory | Budovateľská | 1,800 m²

NOVINKA Milovníci kvetov a prírody - Výborná príležitosť Snina, ul. Budovateľská Na PRENÁJOM

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Snina

1,700 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Komerčné priestory 7033m2, hala + pozemok, Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Priestor pre sklad | Barčianska | 7,033 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestory na podnikanie v Košiciach v Barci. Jedin

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Košice-Barca

3,500,000 € 498 €/m²

Komerčný areál 27828 m2 + hala, Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 27,828 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly komerčný areál na podnikanie

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Perspektívna budova s pozemkom 2348m2, pri Hanušovciach nad Topľou

Reality Remeniny

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 2,348 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú budovu: * s rozlohou 313m2 * veľkým pozemkom 2348m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Remeniny

Cena dohodou

Veľký 2, 5 izbový byt, 74 m2, Košice Juh , Južná Trieda pri Astorii

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

Na prenájom veľký zrekonštruovaný 2,5 izbový byt pri OC Astória s balkónom, veľká kúpelňa, na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Barokový kaštieľ grófa Andrássyho, 1049m2, Drnava pri Drienovci

Reality Drnava

Historický objekt | Nevyplnená | 700 m²

Jedinečný Barokovo klasicistický kaštieľ na predaj v Drnave, 5 min od Krásnej Hôrky, len 40 mi

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Drnava

480,000 € 686 €/m²

Prenájom rodinný dom 3 izbový, Košice Sever

Reality Košice-Džungľa

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Jedinečný NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ DOM na prenájom, Košice SEVER Na PRENÁJOM exkluzívne ponúkame

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Košice-Džungľa

290 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23013)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Upresniť hľadanie