Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Moderná novostavba bytového domu, Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 1-izbové moderné byty v novom projekte - Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 110000 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Najžiadanejší 1 izbový byt v ponuke v Poprade, centrum

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 33 m²

Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,900 € 3573 €/m²

Pôvodný stav-1 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²

Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Na predaj 1-izbový byt v Poprade, ul. Banícka.

Reality Poprad

1 izbový byt | Banícka | 35 m²

REZERVOVANÝ Hľadáte praktické bývanie, investičnú príležitosť alebo pokojný byt pre seniora? Te

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

REZERVOVANÝ 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Jesenná | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade. VI

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 3056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj priestranný 1-izbový byt, Poprad, ul. L. Svobodu

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 43 m², ktorý patrí medzi väčšie jednotky v tejto loka

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Bottova | 39 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Poprad

107,000 € 2744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 1-izbový byt s vlastnou záhradkou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**REZERVOVANÉ** 1-izbový byt po rekonštrukcii – Poprad, Drevárska ulica

Reality Poprad

1 izbový byt | Drevárska | 36 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 1-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, 1-izbový byt, Poprad, L. Svobodu, Ondava,

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj Najvyhľ

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

1-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Dlhé hony | 52.59 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľadom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,990 € 3042 €/m²

PREDANÝ | 1 izbový byt s balkónom, sídlisko JUH III, POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Šoltésovej | 33 m²

PREDANÝ | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 1izbový byt s loggiou v POPRADE

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Reality Poprad

1 izbový byt | 40 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Investičný 1-izbový byt v centre Popradu s terasou | Alfa City Residenc

Reality Poprad

1 izbový byt | Joliota Curie | 46.67 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt D3 v rezidenčnom projekte Alfa City Residence, ktorý pr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

211,381 € 4529 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie