Samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s garážou a slnečnou záhradou, Dubová, okr. Pezinok

Reality Dubová

Rodinný dom | Zámocká | 230 m²

Ticho, pohoda a vlastná záhrada pod Malými Karpatmi? Presne to ponúka tento rodinný dom v obci

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubová

250,000 € 1087 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Hrubá Borša – pri golfovom ihrisku

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Nevyplnená | 146 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Hrubá Borša – pri golfovom ihrisku Ponúk

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

299,000 € 2048 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj mobilný dom s celkovou úžitkovou plochou 49 m² rozložený (24 m2 zložený)

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 49 m²

je postavený na kovovej konštrukcii so sendvičovými panelmi, ktoré zabezpečujú dobrú tep

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

97,000 € 1980 €/m²

PRIESTRANNÁ TROJ-KANCELÁRIA | 98 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 98 m² v administratívnej budove BBC1 na Ply

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,156.4 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S FANTASTICKÝM VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | 40 m² | BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²

Pracujte s panorámou Bratislavy každý deň Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu o výmere

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ cena VEĽKÝ ZREKONŠT. 4 izbový byt, 80m2, Hollého ul., Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ 4-izbový byt s rozlohou 80 m2. Byt s

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Barokový kaštieľ Jaklovce 6544m2

Reality Jaklovce

Historický objekt | Nevyplnená | 6,544 m²

VÝHODNÁ CENOVÁ PONUKA - na vyžiadanie priamo v RK Ako v ROZPRÁVKE. RE/MAX ponúka exkluzívne

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Jaklovce

Cena dohodou

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

Novozrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 54 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj dom s veľkým ovocným sadom v obci Uhorské

Reality Uhorské

Rodinný dom | Nevyplnená | 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj vidiecky rodinný dom s úžitkovou plochou 87m2

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Uhorské

79,000 € 908 €/m²

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

✅ Priestorom nadštandarný radový rodinný dom v tichej štvrti NOVEJ DEDINKY

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

NOVOSTAVBA za najlepšiu cenu-pomer cena/m2 v Novej Dedinke a okolí. Skolaudované 4-izbové rodi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

259,900 € 1830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Na prenájom obchodné priestory

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Malé námestie | 95 m²

NA PRENÁJOM – KOMERČNÉ PRIESTORY | CENTRUM MALACKY (Malé námestie) Realitná kancelária RE/MAX

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TOP PONUKA!!Rodinný dom-| Bučany | Trnava

Reality Bučany

Rodinný dom | Nevyplnená | 303 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestrannú vilu, stvorenú pre výnimočn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bučany

445,000 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Open space-ateliér-showroom | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 127 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory/ateliér/showroo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

825.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestor s prístupnou vodou na prenájom - 48 m2| Námestie SNP | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie SNP | 48 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestor v historickej budove na Námestí SNP v B

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj stevebný pozemok v Dunjaskej Luženej časť Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 10,959 m²

Developerský pozemok na výstavbu rodinných domov – Dunajská Lužná, časť Nové Košariská Rea

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

1,450,000 € 132 €/m²

Na predaj: Obchodno-skladový areál s možnosťou vlečky – Sereď

Reality Sereď

Skladový objekt | Nevyplnená | 8,696 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly obchodno-skladový areál s cel

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Sereď

Cena dohodou

PREDAJ INVESTIČNÝCH POZEMKOV – MARTIN, TOMČANY

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 12,985 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súbor investičných pozemkov v atraktívnej a rozvíj

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (748)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8528)