Ponúkame na predaj mobilný dom s celkovou úžitkovou plochou 49 m² rozložený (24 m2 zložený)

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 49 m²

je postavený na kovovej konštrukcii so sendvičovými panelmi, ktoré zabezpečujú dobrú tep

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

97,000 € 1980 €/m²

PRIESTRANNÁ TROJ-KANCELÁRIA | 98 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 98 m² v administratívnej budove BBC1 na Ply

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,156.4 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S FANTASTICKÝM VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | 40 m² | BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²

Pracujte s panorámou Bratislavy každý deň Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu o výmere

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ cena VEĽKÝ ZREKONŠT. 4 izbový byt, 80m2, Hollého ul., Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ 4-izbový byt s rozlohou 80 m2. Byt s

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Barokový kaštieľ Jaklovce 6544m2

Reality Jaklovce

Historický objekt | Nevyplnená | 6,544 m²

VÝHODNÁ CENOVÁ PONUKA - na vyžiadanie priamo v RK Ako v ROZPRÁVKE. RE/MAX ponúka exkluzívne

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Jaklovce

Cena dohodou

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

Novozrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 54 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj pekný 3 izb. byt po rekonštrukcii v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Česká | 70 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária REMAX Ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt po rek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

148,900 € 2127 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REMAX ponúka na prenájom obchodno-kancelársky priestor na frekventovanej ulici v Trnave

Reality Trnava

Obchodné priestory | Bernolákova | 137 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX ponúka na prenájom zaujímavý obchodno-kancelársky priestor nachá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Trnava

650 € 5 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj multifunkčný objekt v Trnave

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Coburgova | 2,801 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný multifunkčný objekt bývalého Kultúrneho

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRENÁJOM, 1-izbový byt, Svit, Ul. Jilemnického,

Reality Svit

1 izbový byt | Jilemnického | 42 m²

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka do dlhodobého PRENÁJMU 1-izbový byt vo Svite, Ul. Jilem

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Svit

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REMAX ponúka na predaj slnečný pozemok na stavbu rodinného domu v Dolnej Krupej Okr. Trnava

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,028 m²

RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť získať veľký, slnečný a ideálne situovaný pozemok s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

97 €/m2 97 €/m2

Na predaj rodinný dom v meste Poltár po kompletnej renovácií

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 140 m²

RE/MAX Vám ponúka na predaj komplet zrekonštruovaný, podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachá

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poltár

189,000 € 1350 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

45,000 € 662 €/m²

PREDAJ : Polyfunkčná budova 597 m2, pozemok 854 m2, Trnavská, Senec.

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | Trnavská | 597 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Senci na Trnavskej. - lokalit

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Senec

Cena dohodou

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

PREDAJ : Pozemok 1618 m2, všetky IS pri pozemku, Strmá ul., Senec.

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,618 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senec

340 €/m2 340 €/m2

REMAX ponúka na predaj pekný 3 izb. byt po rekonštrukcii s klimatizáciou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 70 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,000 € 2557 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

4-izbový bungalov s garážou v absolútnom súkromí uzavretého areálu – Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

Hľadáte dokonalý únik z mestského ruchu, no s výbornou dostupnosťou do Bratislavy? Ponúkame Vá

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mestská vila s nádychom histórie v Lučenci na predaj

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú vilu v blízkosti centra mesta.

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

PRENÁJOM | Administratívny priestor s parkovaním na Skuteckého v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Skuteckého | 561 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom administratívny / kancelársky priestor v širšom centre Banske

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelária na námestí SNP v Banskej Bystrici na PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 45 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

285 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23012)
Upresniť hľadanie