Pozemok pre rodinný dom 1425 m2

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,425 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

138,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný penzión (20 lôžok) v obci Podhájska. “EXKLUZÍVNE“

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 320 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový penzión v rod

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

450,000 € 1406 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinný dom Cabaj EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

140,000 € 1556 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Ciolkovského | 190 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

165,000 € 868 €/m²

Prenájom kancelárie 13 m2 s parkovaním, Nitra - Priemyselná ul.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 13 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove na ulici Priemyse

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

117 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom záhrady 700 m2, Lukov dvor - Nitra.

Reality Nitra

Záhrada | Nevyplnená | 700 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom pozemok nachá

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

150 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Polyfunkčný objekt so 6 bytmi a prevádzkou – Želiezovce \" EXKLUZÍVNE\"

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Poštová | 651 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj rozsiahlu nehnuteľnosť v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

Cena dohodou

Na predaj priestranný viacúrovnový rodinný dom Veľký Ďur.

Reality Veľký Ďur

Rodinný dom | Nevyplnená | 300 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 5 - izbový viacúrovňový

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Ďur

175,000 € 583 €/m²

Prenájom moderného 3 izb. bytu s balkónom Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Janka Kráľa | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny, kompletne novo a moderne zrekonštruovaný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Investičný pozemok 1349 m² Vráble – Horný Ohaj

Reality Vráble

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,349 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

42 €/m2 42 €/m2

Na predaj 9á pozemok v obci Iňa, okres Levice

Reality Iňa

Komerčná zóna | Nevyplnená | 881 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Iňa,

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Iňa

47,900 € 54 €/m²

Predaj: 4-izb. rozostavaná novostavba-bungalov, obec Vinodol, okres Nitra.

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný bu

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vinodol

108,000 € 837 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v obci Jelšovce. "REZERVOVANÉ"

Reality Jelšovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

175,000 € 1620 €/m²

Predaj 2 izbový SMART byt Nitra Párovce EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 58 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj neštandardný 2 izbový byt v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 3190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemok Vlčkovce EXKLUZÍVNE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,080 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzaj

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,000 € 78 €/m²

Predaj komerčný objekt Bartošova Lehôtka EXKLUZÍVNE

Reality Kremnica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

350,000 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj skladové haly a pozemky v Nitre k.ú. Zobor \"EXKLUZÍVNE\"

Reality Nitra

Skladový objekt | Poniklecová | 1,315 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 5 026

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj 4 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

4 izbový byt | Bellova | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul.

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2024 €/m²

Predaj pozemok záhrada Golianovo EXKLUZÍVNE

Reality Golianovo

Záhrada | Nevyplnená | 594 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok (záhradu) v extravil

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Golianovo

39,900 € 67 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT, BÁB, TICHÁ LOKALITA

Reality Báb

4 izbový byt | Nevyplnená | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4-izbový byt 102m2 a 20m2 terasou v obci Báb,

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Báb

159,990 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU, SAUNOU A ZÁHRADNYM DOMČEKOM, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 223 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný vila do

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

489,000 € 2193 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 559 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

111,000 € 199 €/m²

Predaj rodinný dom Žitavany

Reality Žitavany

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žitavany

85,000 € 447 €/m²

Predaj budova / nový rodinný dom Chudá Lehota EXKLUZÍVNE

Reality Chudá Lehota

Rodinný dom | Nevyplnená | 225 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj budovu v centre obce Chudá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Chudá Lehota

78,000 € 347 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (748)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23013)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie