Na predaj, Rodinný dom 4i, Háj

Reality Háj

4 izbový byt | Háj | 100 m²

4i Dom za cenu bytu! Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Háj pri Turčia

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Háj

59,000 € 590 €/m²

Na predaj, stavebný pozemok Turie, RES group

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | Turie | 0 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky stavebný pozemok s rozlohou 1158 m² v obci Turie. Ideálny pre st

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turie

Cena dohodou

Na prenájom, 2-izbový byt, Čadca- Hurbanova

Reality Čadca

2 izbový byt | Hurbanova | 45 m²

Ponúkam na prenájom útulný 2 izbový byt v Čadci, ktorý sa nachádza na ulici Hurbanova. Je o ro

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Čadca

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 99 m²

Už sa nemusíte rozhodovať, či je pre vás lepší dom alebo byt. Tento byt má z oboch svetov to po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čadca

188,000 € 1899 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Rodinný dom 4i, Háj

Reality Háj

Rodinný dom | Háj | 100 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Háj

63,000 € 630 €/m²

Predaj, stavebné pozemky Turie, RES group

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Na úplnom okraji obce Turie vzniká výnimočná lokalita, kde sa končí civilizácia a začína prírod

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turie

Cena dohodou

Na predaj, Rodinný dom Rajecké Teplice, 512 m2 pozemok,

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 30.apríla | 102 m²

Ponúkame na predaj (výmenu za 3i byt) rodinný dom v kúpeľnom meste Rajecké Teplice. Dom je v pô

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

229,000 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Rodinný dom bungalov, 4 izby, Slovany

Reality Slovany

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Novostavba v Boroviciach v Slovanoch!! Ponúkame na predaj 3 rodinné domy v novovzniknutej štvr

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovany

163,000 € 1538 €/m²

Na prenájom, pozemok - spevnená plocha, Bytča

Reality Bytča

Komerčná zóna | Pšurnovická | 3,500 m²

Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok v priemyselnej časti Bytče o celkovej výmere 3.500 m

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Bytča

3,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 100 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čadca

190,000 € 1900 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 1i byt, Horná Štubňa, RES GROUP

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 1i rodinný dom v dvojdome v Hornej Štubni. Dom je v pôvodnom stave vhodný n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,900 € 907 €/m²

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

PREDÁME POZEMKY V POKOJNEJ ČASTI MESTA SEREĎ

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 505 m²

Hľadáte pokojné bývanie a chcete byť na skok od mesta? Máme pre vás na predaj pozemky na výst

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

200 €/m2 200 €/m2

Novinka
Novinka

Garáž, Sliačska - Vyhnianska cesta - elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vyhnianska cesta | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájomj garáž na ul. Sliačska v Bratislava – Nové Mesto. Garáž o zastavanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom priestoru v priamom centre mesta - malá pešia zóna Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | A. Sládkoviča | 74 m²

Dovoľujeme si vám ponúknuť na prenájom multifunkčný nebytový priestor na ulici A. Sládkoviča, p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 761 m2 v Trenčianskej Teplej, časť Príles na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Príles | 761 m²

BARBORA reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 761m2+ podiel na prístupovej ces

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

89,000 € 117 €/m²

NOVÁ CENA!NA PREDAJ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S POZEMKOM 878 M2 V SOBLAHOVE

Reality Soblahov

Rodinný dom | 150 m²

BARBORA reality Vám ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom situovaný v tichej uličke v Soblahove

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Soblahov

419,000 € 2793 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 96 m2, garáž, záhradka v NMnV na Trenčianskej ulici

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Trenčianska | 96 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 96 m2 s garážou, záhradkou, hospodárskou budovou

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

Máte záujem o kúpu 4 a 5-izb. bytu v NMNV

Reality Nové Mesto nad Váhom

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Ak hľadáte 4 až 5 izbový byt v NMNV neváhajte ma kontaktovať. Máme v ponuke OFF MARKET 4 a 5 iz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

199,000 € 2211 €/m²

HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA RODINNÝ DOM

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom od 150.000-180.000,- € , v lokalitách - Soblahov, Tu

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

NOVÁ CENA! VEĽKÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM NA PREDAJ V CETUNE

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | Cetuna | 200 m²

Tento dom s osobitou atmosférou je určený pre klienta, ktorý hľadá priestranný dom s rozľahlým

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

155,000 € 775 €/m²

Rodinný domček v malebnej dedinke Stará Turá , časť Papraď na predaj

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 150 m²

Krásne okolie, pokoj a malebná príroda sú hlavnými atribútmi našej nehnuteľnosti , ktorú sme pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

120,000 € 800 €/m²

PREDAJ POZEMKU 13391 M2, KAT. ÚZEMIE NOVÁ DUBNICA V PRIEMYSELNEJ ZÓNE

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | Priemyselná | 13,391 m²

DEVELOPERI, INVESTORI POZOR! Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne , kat. územie N

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

1,400,000 € 105 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23013)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Upresniť hľadanie