rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezervované - Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisko Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Polárna | 65 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

191,500 € 2946 €/m²

IBA U NÁS! 5 izb. Dom + pozemok v TOP lokalite Košice–Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | 177 m²

🏠 Nadštandardný 5 - izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Košice – Pereš Hľadáte bývanie, k

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

599,000 € 3384 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK 778 M2 PLATNÉ UR ČENČICE MACHALOVCE

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Popradské nábrežie | 778 m²

MLM reality má pre Vás stavebný pozemok pre váš vysnívaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

109,420 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

DAHLEH-celoročne obývateľná chata v srdci Malých Karpát – pokoj, príroda a súkromie v Bukovej – Závršie

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 165.18 m²

DAHLEH- Na predaj ponúkame celoročne obývateľnú chatu v jednej z najkrajších rekreačných oblast

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

218,000 € 1320 €/m²

DAHLEH- Na predaj Investičný objekt na podnikanie aj bývanie- Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 98 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj objekt, ktorý ponúka ideálnu kombináciu pre podnikanie a býv

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

DAHLEH-ODSTÚPENIE REŠTAURÁCIE– Bratislava – Petržalka (Šintavská ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Šintavská | 95 m²

DAHLEH Ponúka Kompletne zrekonštruovaný a zariadený priestor pripravený na okamžité prevádzkova

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Info v RK

Prenájom komerčného miesta - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj nízkonákladového rodinného domu – Fačkov

Reality Fačkov

Rodinný dom | Nezadaná | 101.14 m²

Ponúkame na predaj nízkonákladový rodinný dom v obci Fačkov, ideálny pre mladý pár alebo rodinu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Fačkov

135,000 € 1335 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt, Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok, Hrušovany

Reality Hrušovany

Komerčná zóna | Nezadaná | 820 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany , vzdialenej od Nitry 19

Publikované: 03.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrušovany

45,000 € 55 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Starší rodinný dom/chalupa s výnimočným pozemkom v obci Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý môže slúžiť aj ako chalupa či rek

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kovarce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 65 m²

Ponúkame na predaj útulný a udržiavaný 3-izbový byt s balkónom o výmere 65 m², nachádzajúci sa

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

93,000 € 1431 €/m²

člen NARKS

Pozemky pod rodinné domy

Reality Hubová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 26,664 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Hubovej blízko Ružomberka na Liptove. Nachádza sa v zastavanom úze

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hubová

42 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj: štýlový 2-izbový veľkometrážny byt v centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | 70 m²

V centre Nitry pristál 2-izbový byt (65,58 m²) na slnkom zaliatom 5. poschodí, pripravený na ok

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

Novostavba moderného 4-izb. rodinného domu na predaj

Reality Trnava

Rodinný dom | 80 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu obec Veľká Maňa

Reality Maňa

Rodinný dom | 147 m²

Na Predaj: Priestranný 5-izbový Rodinný Dom – Typ KOCKA s Rekonštruovanou Strechou, Veľká Maňa

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Maňa

105,000 € 714 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lužianky o výmere 632 m2 v časti Holotka. Lokalita je v územn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

41,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Predaj, Dizajnový drevený zrub v Mara rezorte s výhľadom na Tatry, krbom a 3 spálňami

Reality Liptovský Trnovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Tento výnimočný, nízkonákladový drevený zrub v časti Mara rezort (2. etapa) spája nadčasový diz

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

695,000 € 5346 €/m²

člen NARKS

Predaj, rodinný dom pri Poprade s pozemkom 1 371 m2 v obci Spišský Štiavník

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | Slnečná | 132 m²

Na predaj rodinný dom v Spišskom Štiavniku, rozloha pozemku je 1371m2, zastavaná plocha je 132m

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Spišský Štiavnik

144,500 € 1095 €/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný byt – Slovenská Ľupča, Mierová ulica

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

194,990 € 2868 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie