Rodinný dom priamo v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Poľná | 250 m²

Matej Lipnický, BROKER CONSULTING a.s. ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s garáž

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 1236 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranné rodinné bývanie – 3 izby, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bradáčova | 73 m²

Ak hľadáte nový domov pre svoju rodinu, určite zvážte túto ponuku. V tomto byte sa dokonale spá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na prenájom viacúčelovú halu s priestormi pre vedenie prevádzky a zázemie pre zamestnancov

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 1,300 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú halu s celkovou rozlohou 1000 m2, ktorá je ideálna na skladova

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

BROKER CONSULTING Ponúka na Prenájom garsónku pri Istropolise – výborná lokalita

Ponúkame na prenájom útulnú garsónku v skvelej lokalite pri Istropolise. Byt sa nachádza na 1.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný rodinný dom vo Vyhniach, okres Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Rodinný dom | Nezadaná | 307 m²

Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Vyhne, aktuálne využíva

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vyhne

379,000 € 1235 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s jasným potenciálom – Veľká Lomnica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,252 m²

Na predaj ponúkame súbor pozemkov o celkovej výmere 10 252 m² nachádzajúcich sa v intraviláne o

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkam na predaj stavebné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 585 m²

Ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky v tichej lokalite centra obce Nitrianske Hrnčiarovce o roz

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v krásnej lokalite Malého Dunaja, v blízkosti mesta Komárno

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

50,000 € 65 €/m²

člen NARKS

Jednoizbový priestranný byt 1+1KK 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom od 15.05.2026

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Obráncov mieru | 40 m²

Ponúkame na prenájom jednoizbový priestranný byt o výmere 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA! Rodinný dom na predaj, Kremnica. Príležitosť ako firemné bývanie.

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kremnica

205,000 € 586 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM! Dvojizbový byt kompletne zariadený Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65.2 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt po kompletnej staršej rekonštrukcii, z

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ideálny pozemok v srdci obce s historickým rodinným domom - Vaša možnosť na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s veľkým 39-árovým pozemkom v atraktívnej lokalite centra

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj budova s obchodnými priestormi Detva

Reality Detva

Obchodné priestory | Partizánska | 450 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj historickú budovu s obchodnými prie

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Detva

299,000 € 664 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemok Veľké Kostoľany 1187m2

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,187 m²

Stavebný pozemok Veľké Kostoľany – ideálne miesto pre váš rodinný dom Vo výhradnom zastúpení s

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

98,600 € 83 €/m²

člen NARKS

Predaj 3-izbový byt

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 71 m²

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový slnečný byt v Sobranciach Dispozícia:

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sobrance

118,900 € 1675 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálny pozemok v srdci obce Žehňa na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,900 m²

Na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Žehňa – výborná investičná príležitosť. Hlavné

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný 2 izbový byt na predaj. Tlmače.

Reality Tlmače

2 izbový byt | 62 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom – Tlmače, Lipník Boris Kňažko ponúka na predaj 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tlmače

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj pozemku - Rudinská 5746 M²

Reality Rudinská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

459,680 € 80 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – PODVRŠKY, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predám slnečný pozemok pod horou.

Reality Nová Dubnica

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,862 m²

So súhlasom klienta predávame krásny slnečný pozemok pod horou v katastrálnom území Malý Kolačí

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

46,344 € 12 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 30 m²

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom, bližšie info telefonicky. Cena je konečná, už sa nen

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)