2-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM - FONČORDA - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 53 m²

Švermova ulica, Banská Bystrica – Fončorda Hľadáte štýlové, zrekonštruované a bezstarostné býv

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT - BANSKÁ BYSTRICA - SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 85 m²

4 izby. Výťah. Slnko. Pokoj. (A miesto, kde sa dá normálne žiť) Ak máte pocit, že väčšina byto

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

75,000 € 833 €/m²

člen NARKS

Na predaj Obchodno-skladový areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | 900 m²

Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj, mezonetový apartmán v Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²

Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 4757 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom komerčných - kancelárskych priestorov - Ružomberok

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 100 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory možné využiť ako kancelárie, obchodné priestory, ordiná

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pracujte aj bývajte štýlovo – ideálny priestor pre podnikavého človeka

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmánový dom | Žatevná | 80 m²

Na predaj: multifunkčný priestor 80 m² v tichej časti Dúbravky Kancelária, ateliér alebo modern

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 2813 €/m²

člen NARKS

Samostatný 4-izbový RD (2020), pozemok 466 m2 – Achátová , Podunajské Biskupice

Predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj samostatne stoja

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 2izb. byt v novostavbe Mojmírovce

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

? MODERNÉ BÝVANIE V MOJMÍROVCIACH: Novostavba so súkromným dvorom a parkom Hľadáte štýlové bý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2,5- izbový byt , Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2,5-izbový byt v tehlovom bytovom dome v centre mesta Nitra. Byt

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ideálny pozemok v srdci obce Žehňa na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,900 m²

Na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Žehňa – výborná investičná príležitosť. Hlavné

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný 2 izbový byt na predaj. Tlmače.

Reality Tlmače

2 izbový byt | 62 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom – Tlmače, Lipník Boris Kňažko ponúka na predaj 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tlmače

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj pozemku - Rudinská 5746 M²

Reality Rudinská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

459,680 € 80 €/m²

člen NARKS

Predaj nádhernej záhrady určenej na budúcu výstavbu.

Reality Michalovce

Záhrada | Nezadaná | 822 m²

Broker Consulting ponúka na predaj veĺmi peknú záhradu s možnosťou výstavby rodinného domu . M

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

105,000 € 128 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom viacúčelovú halu s priestormi pre vedenie prevádzky a zázemie pre zamestnancov

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 1,300 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú halu s celkovou rozlohou 1000 m2, ktorá je ideálna na skladova

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 5-izbový rodinný dom ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

BROKER CONSULTING a.s. ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5-izbový rodinný dom. Tento do

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

769,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA CENA!!! Na predaj rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii – Lisková, Ružomberok

Reality Lisková

Rodinný dom | 108 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Lisková, okres

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lisková

205,000 € 1898 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

Víkendová oáza pre náročných – pozemok pri jazere v stráženom areáli

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²

Broker Consulting a.s. Vám exkluzívne ponúka "na predaj" stavebný pozemok o výmere 400 m² (16 ×

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

65,000 € 163 €/m²

člen NARKS

Zhodnotenie 50 % momentom kúpy | TRI lukratívne byty v centre Banskej Štiavnice za polovičnú trhovú cenu

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 135 m²

Investičná príležitosť pre developerov a investorov, ktorí hľadajú reálne zhodnotenie kapitálu

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

198,000 € 1467 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj – Malá Lehota – Pavlov Štál

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 109.56 m²

Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete od každodenného zhonu? Kde vás ráno zobudí len pokoj,

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

160,000 € 1460 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický 2,5-izbový byt pri Saratove - výborná lokalita v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 47 m²

✅ 2,5-izbový byt na Fedákovej ulici – všetko máte na pár krokov ✅ Hľadáte bývanie, ktoré spája

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

188,000 € 4000 €/m²

člen NARKS

Bývaj v top časti Ružinova: svetlá garzónka s výhľadom a lodžiou

Na prenájom: svetlá garzónka s lodžiou v top lokalite Ružinova (Palkovičova) Ponúkame na prená

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

510 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ Garáž - centrum, Švermova ulica , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Garáž | Švermova | 20 m²

Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj garáž v radovej výstavbe v centre Banskej Bystrice

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

22,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie