4 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Kysucká ul.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Kysucká | 102 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe situov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

380,000 € 3725 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt - Na Hore, Košice, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Na hore | 90 m²

Priestranný, moderný 3 izbový byt v novostavbe s dvoma balkónmi – Na Hore, Furča, Košice Micha

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

289,000 € 3211 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt - Košice, Zelená Stráň

Reality Košice-Košická Nová Ves

4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²

Michal Palko z Reality s VAMI Vám predstavuje tento 4 izbový byt v novostavbe v projekte Zelená

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

Cena na vyžiadanie

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt - Košice - Furča, Zelená Stráň

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Cena na vyžiadanie

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 6

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.85 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

141,900 € 3653 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 15

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.27 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

197,900 € 3339 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.44 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 7

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.04 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

137,900 € 3625 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

SKOLAUDOVANÉ-VILADOMY PEREŠ 3 izb. byt s vlastnou záhradou a 2xparkovanie

Reality Košice-Pereš

3 izbový byt | Bystrická | 150 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočný rezidenčný projekt VILADOMY PEREŠ. Vieme, že hľadáte k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Pereš

306,500 € 2043 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s dvoma balkónmi v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt F.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

344,345 € 2686 €/m²

DREAM CITY, centrum Užhorod, dizajnový 3-izbový byt 115 m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Exclusive 2-Bedroom Apartment-Popradská Street, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL offers for sale an exceptional 3-room apartment (Unit D.2) located on the 1st fl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

369,890 € 3662 €/m²

AMADEUS - Luxusný priestranný 4 izbový byt na Suchodolínskej

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Suchodolínska | 160.8 m²

PROXIMITYREAL ponúka exkluzívne na predaj 3 veľkometrážne priestranné luxusné 4 - izbové rodin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

537,500 € 3343 €/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 11

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3362 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie