Na predaj veľkorysý pražský 4-izbový byt na Tokajíckej ulici v Košiciach – Sídlisko Dargovských hrdinov (Furča)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Tokajícka | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite na Tokajíck

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

206,000 € 2341 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Kpt. Jaroša | Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | - | 85 m²

Kristína Vasiľová a Sola Home vám ponúka na predaj 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom na me

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

276,000 € 3247 €/m²

Na predaj 4 izbový byt - Košice - Furča, Zelená Stráň

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Zelená Stráň | 113 m²

Michal Palko z Reality s VAMI Vám predstavuje tento 4 izbový byt v novostavbe v projekte Zelená

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívy 4 izbový byt- mezonet - Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Krosnianska | 162 m²

Exkluzívny mezonet v Košiciach – komfortné bývanie s výhľadom Michal Palko z Reality s VAMI vá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

444,000 € 2741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 - izbový byt, 79 m² + loggia, Košice - Dargovských Hrdinov, PRIESTOR PRE VÁŠ NOVÝ ZAČIATOK

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 2823 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový mezonet s balkónom a zariadením v tehlovom bytovom dome na Furči – Krosnianska ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Krosnianska | 161.58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový mezonet s balkónom a zariadením v tehlovom bytovom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

419,990 € 2599 €/m²

FURČA:pekný 4 izbový byt ul. Clementisova 70 m2 + loggia.Rekonštrukcia

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Clementisova | 70 m²

ZARA REALITY ponúka exkluzívne: Na predaj veľmi pekný 4 - izbový byt ul. Clementisova Košice -

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

235,000 € 2786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - 4-IZBOVÝ BYT | LOGGIA | VÝHĽAD NA MESTO | KOŠICE – KPT. JAROŠA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

214,990 € 2721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový svetlom zaplavený mezonetový byt | Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Lidické námestie 9 | 181 m²

Snívate o bývaní v meste, ktoré ponúka pohodlie a atmosféru rodinného domu? Bývanie s vlast

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

399,000 € 2204 €/m²

Štýlový byt Na hore 93 m2 + terasa 37 m2, nádherné výhľady

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Na hore | 134 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ štýlový 4 izb. byt o výmere 93m2 s balkónom a veľkou terasou o vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

325,000 € 2425 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt Kpt.Jaroša nová rekonštrukcia

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 85 m²

Predám priestranný 4-izbový byt v osobnom vlastníctve na vyhľadávanej ulici Kpt. Jaroša. Nachád

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

296,000 € 3482 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie