3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 67 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
279,900 € 4178 €/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Športová | 105 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,
159,000 € 1514 €/m²
3 izbový byt | Bajzova | 113 m²
IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach
499,000 € 4416 €/m²
5 a viac izbový byt | Slávičie údolie | 196 m²
Papcun Reality prezentuje tento exkluzívny, priestranný 4 izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej
650,000 € 3316 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 42 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa
309,000 € 7357 €/m²
3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa
214,900 € 3907 €/m²
2 izbový byt | Narcisova | 50 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac
197,000 € 3940 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²
Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa
196,990 € 2518 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
139,990 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²
179,990 € 2951 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²
Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed
259,900 € 3711 €/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.
259,900 € 4254 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.