2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA - JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT V CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA JEDINEČNÝ PODKROVNÝ BYT S PANORAMATICKÝM POHĽADOM NA MESTSKÝ PARK A DOM SV. ALŽBETY

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

439,000 € 3698 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

424,900 € 3416 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23080)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie