Bývanie ako v dome: 2 izbový byt s vlastným vstupom a veľkou záhradou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 71m2, ktorý je súčasťou menšieho bytového domu, čo po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný byt – Slovenská Ľupča, Mierová ulica

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

194,990 € 2868 €/m²

člen NARKS

Zhodnotenie 50 % momentom kúpy | TRI lukratívne byty v centre Banskej Štiavnice za polovičnú trhovú cenu

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 135 m²

Investičná príležitosť pre developerov a investorov, ktorí hľadajú reálne zhodnotenie kapitálu

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

198,000 € 1467 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt, Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – PODVRŠKY, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie

Reality Brezno

1 izbový byt | 39 m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

79,000 € 2026 €/m²

člen NARKS

Predaj apartmánu 42m2 v apartmánovom dome s výbornou polohou - Vyhne

Reality Vyhne

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán s parkovacím miestom a podielom na

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vyhne

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

NOVÉ: Na predaj priestranný 4-izbový mezonet – Zvolen, Sídlisko Západ, ul. Ľudovíta Štúra

Reality Zvolen

Mezonet | 134 m²

***Ak hľadáte veľkometrážny byt s logickou dispozíciou, výťahom v bytovke a výbornou občianskou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 2-izbový apartmán s parkovacím miestom, Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

166,900 € 3049 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

Na predaj zariadený apartmán vo vyhľadávanej lokalite - Vyhne

Reality Žiar nad Hronom

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

Ideálne bývanie - 3 izbový byt s terasou a garážovým parkovaním. Centrum mesta na dosah.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 91.5 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 3814 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt + apartmán priamo pri svahu na Donovaloch

Reality Donovaly

1 izbový byt | 44.26 m²

Investičná príležitosť priamo na svahu: dva apartmány za cenu jedného na Donovaloch. Hľadáte

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

135,000 € 3050 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný 2izbový byt - Sadová ulica v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2874 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 3izbový apartmán v blízkosti centra mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Laskomerská | 85 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na dlhodobý prenájom romantický apartmán v širšom centre Ban

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

člen NARKS

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Výnimočný 3 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 308 775 €

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 106.93 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o celkovej ploche 106,93 m2 v žiadanej mestskej časti Banskej B

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

308,775 € 2888 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie