02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.D - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.A - 4-izb. apartmán, 144,03 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 144.03 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Veľkometrážny 4 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 339.710€

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 120.2 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt o čistej výmere 110,76 m2 v lukratívnej časti mesta Banská Byst

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,710 € 2826 €/m²

02.E - 4-izb. apartmán, 143,93 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 143.93 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Súrne- kúpa 2 izbový byt Podbrezová

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 2 izbový byt na predaj v Podbrezovej , môže byt aj pôvodný st

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na kúpa Podbrezová

Cena dohodou

kúpa 2 izbový byt v Banskej Bystrici - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 2 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Sokolská 9 Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Sokolská | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový klimatizovaný byt o výmere 60 m2 v širšom centre Zvolena. Byt

Publikované: 29.08.2024 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 1 izbový byt - pri Banskej Bystrici, časť Príboj

Reality Slovenská Ľupča

1 izbový byt | Príboj | 33.26 m²

Ponúkame na predaj, priestranný 1 izbový byt nachádzajúci sa neďaleko Banskej Bystrice, v Slove

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

81,000 € 2435 €/m²

Prenájom pekného 2-izbového bytu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Vajanského | 51 m²

Prenajmeme pekný dvojizbový byt, v širšom centre mesta, na Vajanského ulici v Lučenci, nachádza

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na prenájom Lučenec

399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3+kk INVESTIČNÝ APARTMÁN, MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 71.7 m²

Ponúkam Vám na predaj trojizbový investičný apartmán v novovzniknutom rezorte Mýto Apartments.

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 2720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3- izbový byt, Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 56.48 m²

Ponúkame Vám novopostavený 3-izbový mezonetový byt v stredisku Mýto pod Ďumbierom ktorý sa nach

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,000 € 3346 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervované !!! Na predaj 1-izbový bezbarierový byt s vlastným parkovacím miestom Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Lieskovská cesta | 35.51 m²

Exkluzívne v ponuke moderný 1-izbový byt, ktorý určite očarí niekoho, kto hľadá príjemne svetlý

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3-izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Lučenec, Rúbanisko III

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²

Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

86,000 € 1201 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 75M2, ZVOLEN ZÁPAD (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 1862 €/m²

Tále - Trangoška, Trojizbový zariadený apartmán priamo pod Chopkom

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

318,000 € 3878 €/m²

Prenájom garsónky v Brezne- kompletná rekonštrukcia

Reality Brezno

Garsónka | Kiepka | 27 m²

Ponúkame na prenájom garsónku, ktorá sa nachádza na ulici Kiepka v Brezne. Dostupnosť do centra

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Brezno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom Family classic

Reality Zvolen

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Zvolen

75,999 € 894 €/m²

Rodinný dom Stilo

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 66 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

60,999 € 924 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie