Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

135,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici na ulici THK a Šalgotariánsk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, jednoizbový byt v Banskej Bystrici, lokalita nie je podmienkou

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť pôvodný stav. Za

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

1 izbový byt, po rekonštrucii za hotovosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HĽADÁME SÚRNE 1 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | nezadaná | 32 m²

Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 3750 €/m²

kúpa -1 izbový byt v Banskej Bystrici, rýchla platba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 1 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie