REZERVOVANÉ: 3i byt 64m2 v srdci Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská | 64 m²

Hľadáte domov, ktorý si dotvoríte podľa vlastných snov? 🏡✨ Ponúkam na predaj slnečný 3-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

87,500 € 1367 €/m²

3 izbový byt Brezno, kompletná rekonštrukcia, nízke náklady

Reality Brezno

3 izbový byt | Rázusova | 75 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

144,200 € 1923 €/m²

1 Izbový byt Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

1 izbový byt | Dolná Lehota | 45 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

42,000 € 933 €/m²

Exkluzívna ponuka bytu v Banskej Bystrici, Podháj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 35.19 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

123,600 € 3512 €/m²

REZERVOVANÉ: 2i byt na ul. Fučíkova, Brezno po čiastočnej rekonštrukcii 56m2, 2 pivnice

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

REZERVOVANÉ Investícia ? Alebo skôr ideálny štart? Máme skvelý základ pre Vaše nové bývanie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,000 € 1589 €/m²

Ponúknite na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 37 m²

Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

70,000 € 1892 €/m²

Výhodne predáme 2 izbový byt v Brezne po rekonštrukcii,zariadený a s veľkým balkónom

Reality Brezno

2 izbový byt | Fraňa Kráľa | 55 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA-ponúka na predaj exkluzívne 2 izbový, pekne zrekonštruovaný a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

114,990 € 2091 €/m²

-- PREDANÉ -- slnečný 2i byt 64m2 v tichej lokalite- Podbrezová, Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | 64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

Cena dohodou

NA PREDAJ jediný 3i byt v pôvodnom stave Valaská okr.Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Hronská | 74 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

75,000 € 1014 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku jednoizbový byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 40 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Hľadám pre klienta s hotovosťou 1i byt v PODBREZOVEJ

Reality Podbrezová

1 izbový byt | Kolkáreň, Šupková | 40 m²

Súrne hľadám pre konkrétneho klienta s hotovosťou 1i byt v PODBREZOVEJ ulica Šupková, Kolkáreň.

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

50,000 € 1250 €/m²

--NA PREDAJ--2i byt po rekonštrukcii Podbrezová - Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Štiavnička | 58 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

90,000 € 1552 €/m²

VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT, Z KTORÉHO JE MOŽNÉ PO JEDNODUCHEJ ÚPRAVE UROBIŤ 3 IZBOVÝ, AJ AKO INVESTIČNÝ KÚPOU VOĽNÝ

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 59 m²

IBA U NÁS! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, t.č. 0907/666 687 Vám exkluzív

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

38,000 € 644 €/m²

-- REZERVOVANÉ -- : 3izbovy byt v Brezne 70m2

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,800 € 1626 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ: 4i apartmán 78,64m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

○ ZNÍŽENÁ CENA ○ Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE rea

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

VEĽKÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT 76 M2, 4 LÓDŽIE, NAJVYHĽADÁVANEJŠÍ TYP BYTOV V TICHEJ A TOP LOKALITE, BREZNO S VÝHĽADMI

Reality Brezno

3 izbový byt | 76 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

133,200 € 1753 €/m²

REZERVOVANÉ🍀KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ ZARIADENÝ 3 IZB. BYT VHODNÝ AJ AKO VÍKENDOVÝ ALEBO INVESTIČNÝ HOREHRONIE

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | 61 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

46,000 € 754 €/m²

REZERVOVANÝ výnimočný 4 izbový byt Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Dr. Clementisa | 97 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

169,990 € 1752 €/m²

VALASKÁ - Hľadám pre konkrétneho klienta 3i byt v pôvodnom stave alebo po rekonštrukcii vo Valaskej okr. Brezno.

Reality Valaská

3 izbový byt | 60 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Valaská

Cena dohodou

Na prenájom 2 izbový byt vo Valaskej,rekonštrukcia,zariadený

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 56 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka do trvalého prenájmu byt vo Valaskej. Byt sa nachádza

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

■ ZNÍŽENÁ CENA ■ Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realit

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

144,154 € 2069 €/m²

Exkluzívna ponuka slnečného bytu v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 70.96 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Moniky Kováčovej - 0902250853 Vám po

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

46,800 € 660 €/m²

Ponúknite na predaj 4 izbový byt v Brezne aj v pôvodnom stave

Reality Brezno

4 izbový byt | 104 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária hľadá na predaj pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v Brezne

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám exkluzívne ponúka na

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie