PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám exkluzívne ponúka na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

■ ZNÍŽENÁ CENA ■ Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realit

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

144,154 € 2069 €/m²

Exkluzívna ponuka slnečného bytu v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 70.96 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Moniky Kováčovej - 0902250853 Vám po

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

46,800 € 660 €/m²

Ponúknite na predaj 4 izbový byt v Brezne aj v pôvodnom stave

Reality Brezno

4 izbový byt | 104 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária hľadá na predaj pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v Brezne

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo Valaskej,rekonštrukcia,zariadený

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 56 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka do trvalého prenájmu byt vo Valaskej. Byt sa nachádza

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový, zrekonštruovaný byt s balkónom vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Trieda dukel.hrdinov | 52 m²

Pekné bývanie realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj tento útulný a s

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,600 € 1588 €/m²

Predaj veľkometrážneho apartmánu 125 m2 vo vilovom dome

Reality Banská Bystrica

Apartmán | 124 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny veľkometrážny apartmán v tichej vilovej časti Banskej Bystrice,

Publikované: 07.12.2022 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 1007 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Pri Hrone Banská Bystrica - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Cesta K Smrečine | 40 m²

Máme už SKOLAUDOVANÉ !! Priamy predaj. Ponúkaný 2 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 3748 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 37 m²

Ponúkaný 1 izbový apartmán sa nachádza na 2. NP o výmere 34 m2, ktorého súčasťou je pivničná ko

Publikované: 13.12.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2791 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone -SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²

Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 3019 €/m²

Predaj nadštandardného veľkometrážneho bytu vo vilovom dome v Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Timravy | 148 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny byt v tichej vilovej časti Banskej Bystrice, bývala Churchil

Publikované: 09.12.2021 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

440,000 € 2973 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 93 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v D

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3- izbový nebytový priestor na Námestí SNP (centrum)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie SNP | 68.93 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Priestor je na L

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

167,000 € 2423 €/m²

Na predaj 4 apartámny v obci Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

4 Apartmány NA PREDAJ V CENTRE Obce Donovaly Hľadáte investičné apartmány a jedným z Vašich k

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

428,000 € 2893 €/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 5,000 m2 po 26,000 m2 v Detve

Reality Detva

Výrobný objekt | Jána Bottu | 5,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné a skladové priestory v modernom výrobnom parku v Detve, ktorý

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Detva

Cena dohodou

Prenájom 3izbového mezonetového bytu na pešej zóne – Lazovná ulica – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lazovná | 198 m²

Predmetne priestory sa nachádzajú v nadštandardne zrekonštruovanom meštianskom dome na Lazovnej

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 55 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

75,000 € 1364 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Moderné bývanie: úplne nový 1-izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

Directreal MM - Úplne nový, ešte neobývaný jednoizbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

64,000 € 1684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne vybavený byt za 480 € s energiami aj internetom – Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 30 m²

Potrebujete bývanie s výbornou dostupnosťou na Majerskej ceste, odkiaľ máte železničnú stanicu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Medený Hámor: Štýlový 2-izbový byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 0 m²

Hľadáte moderné dlhodobé bývanie v tichej lokalite Medený Hámor s výbornou dostupnosťou do cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom kompletne zariadeného 2-izbového bytu na Bakossovej, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 65 m²

Hľadáte dlhodobý prenájom v centre Banskej Bystrice, kde máte obchody a obľúbené kaviarne doslo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

135,000 € 1875 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie