TOP PONUKA 3 izb tehlovy byt veľký balkon

Reality Lučenec

3 izbový byt | Majakovského | 80 m²

Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Lučenec

102,000 € 1275 €/m²

2 izb. byt centrum TOP rekonštrukcia

Reality Detva

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

- TOP Lokalita ( bezpproblemove parkovanie, detske ihrisko, slusni susedia ) centrum mesta M. R

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Detva

98,800 € 1715 €/m²

2-izbový byt na predaj - centrum Fiľakova

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | 51.61 m²

Hľadáte byt v centre Fiľakova alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj 2-izb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,500 € 1056 €/m²

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

4-izbové byty v projekte Kubániho dvory – Zvolen, centrum

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²

Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Zvolen

308,689 € 3005 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a zariadením – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a výmerou 66 m² na Rožňavs

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

104,000 € 1576 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s balkónom – centrum Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 66 m²

3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na Malohontskej ulici, priamo v centre Rimavskej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 70 m², situovaný na 4. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

SLOVREAL - Predaj 3 - izbového bytu v obci Vyhne

Reality Vyhne

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 64 m², situo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

69,999 € 1094 €/m²

SLOVREAL - Predaj garsónky v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 26 m²

Link na video - https://youtu.be/QIUQ6koU0zw SLOVREAL ponúka na predaj svetlú garsónku s balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

25,900 € 996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

✅ AKCIA -15% - Exkluzívne na predaj 2-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

2 izbový byt | Športová | 54.2 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v ob

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

157,900 € 3423 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 4-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

4 izbový byt | Športová | 78.8 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

229,100 € 3420 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 3-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

3 izbový byt | Športová | 73.1 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 3 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

212,500 € 3420 €/m²

NOVOSTAVBA, 2-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.39 m²

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, no stále na dosah centra? Alebo hľadáte rozumnú investíciu s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

173,020 € 2963 €/m²

Predaj veľký 2 izb.apartmán Donovaly, 67m2, z ktorého môže byť aj 3izbový. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Donovaly

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbový apartmán na Donov

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3433 €/m²

PREDANÉ - Rýchlo, bezpečne a výhodne PREDÁM aj váš byt.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Veľký 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej banskobystrickej lokalite na Fo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*Vivatt real* Milan Šiška

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Predaj vášho bytu, domu či pozemku rýchlo a výhodne, Oceňovanie nehnuteľností a správne nastave

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj - priestranný 1 izbový byt - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29. augusta | 49 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený priestranný 1 izbový byt o rozlohe 49m2 nachádzajúci sa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3673 €/m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Kremnici, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Kremnica

4 izbový byt | Jula Horvátha | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Kremnica s výmerou 84 m², nachád

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINE U NÁS! Prenájom krásneho 1i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 35.19 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový 1i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Byt je ide

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Prenájom 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 53.74 m²

Máme Vám na prenájom pekný, moderný 2i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Je vhodn

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie