Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Markovičova | 84 m²

Tento priestranný 3-izbový byt na Markovičovej ulici v Trnave je ideálnym miestom pre tých, kto

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2500 €/m²

PREDANÉ - Presvetlený veľký 3 izbový byt / Malé Kozmálovce - Levice

Reality Malé Kozmálovce

3 izbový byt | 85.67 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt s garážou a samostatnou pivnicou v pokojnej obci Malé

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 21.05.2025
Byty na predaj Malé Kozmálovce

64,790 € 756 €/m²

Rezervované - Priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta na Grosslingovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 83 m²

Výnimočná adresa v srdci Starého Mesta, kde sa mestský život spája s pohodlím domova. Tento pri

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 4217 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA, Super lokalita, Panoramatický výhľad

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 73 m²

SHARK REAL vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom v obľúbene

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

156,500 € 2144 €/m²

Investičný 3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 65 m² situovaný v jednej z naj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Na predaj priestranný slnečný 3-izbový byt na Krajinskej ulici

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 86 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt s čiastočnou rekonštrukciou vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 21.02.2025
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2093 €/m²

TOP CENA - 3 izb. 74 m2 s LOGGIOU - Štefana Králika, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

214,980 € 2905 €/m²

Novinka
Novinka

TOP: Príjemný 3- izbový byt na Valachovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachova | 65.36 m²

Ponúkame na predaj Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Dúbra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3595 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - priestranný 3-izbový byt na Mozartovej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Mozartova | 1 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výmere 65,99m2 vrátane pivnice v meste Trnava, n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 175000 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ- 3 izbový, slnečný byt s výhľadom- Sekulská ul., Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sekulská | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3- izbový byt vo výbornej lokalite a mimoriadne príjemnej časti

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

247,000 € 3859 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3-izbový byt Levice, 61m2

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka | 61.35 m²

Link na video: https://youtu.be/ULeOOQsXaX4 SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 61

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2037 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre Polus, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 67 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3537 €/m²

2,5 izbový byt v centre Hlohovca

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Slov. nár. povstania | 58 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2,5-izbový byt v centre mesta Hlohovec Realitná kancelári

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

140,000 € 2414 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe 68,03 m2

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.03 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

104,500 € 1536 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový háj | 66 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

129,990 € 1970 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 82 m²

!!ZNÍŽENÁ AKCIOVÁ CENA!! NEZMEŠKAJTE!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exklu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU, SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s balkónom a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

180,000 € 2500 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-iz.byt s balkónom a pivnicou, Dun. Stred

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie priateľstva | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s bal

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s pivnicou vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s pivnicou vo vyhľadáv

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

128,000 € 2032 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-izb. byt s balkónom v centre Galanty

Reality Galanta

3 izbový byt | Hlavná | 83 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Na predaj malý 3 izbový byt na Juhu po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m2, Byt je v zrekonštruovanom zateplenom bytovo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 07.06.2025
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1967 €/m²

3 izby, terasa, zimné záhrady, parkovanie, sklad k bytu

Reality Piešťany

3 izbový byt | E. Belluša | 146.18 m²

Ponúkame Vám na predaj netradičný a zaujímavý 3-izbový byt s orientáciou na 3 svetové strany, p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Piešťany

290,000 € 1984 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predávame polohu - výhľady na mestský park a pešiu zónu Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Winterova | 70.89 m²

Nádherné výhľady na mestský park a pešiu zónu, dokonale presvetlený byt s príjemnou atmosférou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 2751 €/m²

PREDAJ 3 izb BYT 72 m2 s garážou a vlastnou záhradou Rudno n/ Hronom

Reality Rudno nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, veľký čiastočne zrekonštruovaný 3

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rudno nad Hronom

124,900 € 1735 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie