Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²
Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m
244,900 € 773 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat
80,000 € 1143 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn
140,000 € 1300 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍNE na predaj Štýlovú trojpodlažnú celoročne o
259,990 € 2889 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 113 m²
Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:
72,990 € 646 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 40 m²
Drevená chatka pozostáva z prízemia a podkrovia. Po vstupe sa ocitneme v predsieni, z ktorej po
60,000 € 1375 €/m²
Objekt pre obchod | 6,000 m²
V slnečnom kúpeľnom meste Dudince je na predaj zabehnutý a známi hotel Flóra, ktorý je momentál
2,000,000 € 333 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,219 m²
HD REALITY ponúka na predaj veľmi atraktívny investičný pozemok v kúpeľnom mestečku Dudince v r
165,000 € 51 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mes
60,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Kúpeľnom meste Dudince. "Pre viac informácií ale
Cena dohodou
3 izbový byt | 95 m²
HD REALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou úpravy podľa vlastných predstá
139,000 € 1463 €/m²
1 izbový byt | Okružná | 35 m²
Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú
70,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,270 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj 2 väčšie stavebné pozemky pri kúpeľnom mestečk
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | A. Kmeťa | 73 m²
Byt s jedinečnou atmosférou a veľkým potenciálom čaká na nový začiatok. Stačí trocha vízie a mô
125,000 € 1712 €/m²
Rodinný dom | Poľná cesta | 60 m²
Predstavte si miesto, kde ráno začína pokojom, vôňou záhrady a večer končí oddychom na terase č
179,000 € 2983 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kúpeľná | 290 m²
Kompletne zariadený rodinný penzión s reštauráciou, vinárňou a vínnou pivnicou len kúsok od kúp
295,000 € 1017 €/m²
Rodinný dom | K. Braxatorisa | 200 m²
Dudince majú jednu z najunikátnejších liečivých vôd v Európe – kombinácia CO₂ a sírovodíka pomá
370,000 € 1850 €/m²
Záhradná chatka | Agátová | 29 m²
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatku / v
38,000 € 1310 €/m²
Rodinný dom | B. Tablica | 182 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na ulici B.Tablica so súpisným číslom 75, nac
Info v RK
Rodinný dom | K. Braxatorisa | 260 m²
Dudince. Pokoj, priestor a nehnuteľnosť, ktorá má viac než jednu budúcnosť. Na pozemku s výmer
279,000 € 1073 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničná | 200 m²
Predáme Viničný Dom s priľahlými pozemkami o výmere 7500 m2 v lokalite Staré vinice, plne funkč
190,000 € 950 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.