Priestranný 3-i byt s garážou a záhradkou – Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

Biovinica s krásnym výhľadom v Pukanci

Reality Pukanec

Vinica, chmelnica | 555 m²

Ponúkame na predaj vinicu v Pukanci o rozlohe 555m2. Vo vinici sa nachádza približne 120 kusov

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

12,900 € 23 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemky v obci Pukanec spolu o výmere 10114 m2

Reality Pukanec

Orná pôda | Štiavnická cesta | 10,114 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemky v obci Pukanec spolu o výmere 10114 m2. Pozemky sú evidov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Pukanec

1.6 €/m2 2 €/m2

Ponúkame na predaj rodinný dom + vedľajší dom v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | SNP | 150 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Pukanec na ul. SNP - postavený na pozemku o vý

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Pukanec

39,900 € 287 €/m²

Na predaj rodinný dom / chalupa v Pukanci s krásnym výhľadom

Reality Pukanec

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu v malebnej obci Pukanec, situovanú v tichej uli

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Pukanec

86,000 € 717 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 -izbového bytu - Pukanec - CENA DOHODOU

Reality Pukanec

4 izbový byt | 81 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt v obci Pukanec, ktorý prešiel čiastočno

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pukanec

Cena dohodou

Predaj, rekreačný pozemok - Pukanec / Štiavnické vrchy (015-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 401 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 401 m², nachádzajúci sa v lesnom prostredí Štiavn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

3,500 € 9 €/m²

Predaj, rekreačné pozemky - Pukanec / Štiavnické vrchy (016-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 771 m²

Ponúkame na predaj dva rekreačné pozemky s nádherbým výhľadom, nachádzajúce sa vedľa seba v les

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

5,500 € 7 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Pukanec ID 105890

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pukanec

75,500 € 1063 €/m²

Drevenica s panoramatickým výhľadom pre romantikov aj poľovníkov

Reality Pukanec

Chalupa, rekreačný domček | 133 m²

Predstavte si rannú kávu s výhľadom, ktorý berie dych. Ponúkame vám útulnú drevenicu, posadenú

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pukanec

200,000 € 1504 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pivničným domčekom - najkrajší výhľad v Pukanci

Reality Pukanec

Rodinný dom | 20 m²

Predávame pre náročných klientov tento jedinečný 24 ároví pozemok na prekrásnom mieste nad dedi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pukanec

58,000 € 3750 €/m²

člen NARKS

SRG | Bývajte v obkolesení prírody v plne vybavenej lokalite

Reality Pukanec

1 izbový byt | Záhradná | 35 m²

Bývajte v plne vybavenej lokalite, kde budete mať všetko na skok. A prírodu ako na dlani. Vita

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Pukanec

49,990 € 1428 €/m²

Rodinný dom v srdci Pukanca so silnou atmosférou a veľkým potenciálom!

Reality Pukanec

Rodinný dom | 170 m²

IBA U NÁS! Na Štiavnickej ceste v historickej časti obce Pukanec, stojí VÝNIMOČNÝ DOM s obrovsk

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Pukanec

154,500 € 909 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | Pukanec | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom alebo chalupu v obci Pukanec a blízkom okolí. Ak zva

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Pukanec

120,000 €

HD REALITY, Predaj, rekreačnej chaty s viničným domčekom v Pukanci

Reality Pukanec

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 105 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s viničným domčekom nachádzajúcu sa v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pukanec

110,000 € 1048 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Viacúčelový investičný rovinatý pozemok 750m2 Pukanec

Reality Pukanec

Iný stavebný pozemok | Pukanec | 750 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 750m2, nachádzajúci sa priamo pri bytovýc

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

30,000 € 40 €/m²

Pozemok so sieťami a možnosťou stavby 333m2, Pukanec

Reality Pukanec

Pozemok pre rodinné domy | Pukanec | 333 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menší pozemok s možnosťou stavby o výmere 333m2, nachádzajúci sa mi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

35,000 € 105 €/m²

REZERVOVANÉ - Nízkoenergetický rodinný dom v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | Dlhá | 70 m²

Ponúkame vám na predaj moderný, nízkoenergetický montovaný rodinný dom situovaný v pokojnej lok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Pukanec

165,000 € 2357 €/m²

REZERVOVANÉ- Krásny, zariadený, poschodový, rodinný dom v Pukanci

Reality Pukanec

Rodinný dom | Viničná cesta | 357.5 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj krásny poschodový samostatne stojaci rodinný

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Pukanec

187,000 € 523 €/m²

2 izbový byt Pukanec

Reality Pukanec

2 izbový byt | 66 m²

Na predaj: Priestranný byt v obci Pukanec s potenciálom na modernizáciu Pri rýchlom jednaní mo

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Pukanec

51,900 € 786 €/m²

Na predaj štýlový rodinný dom/ chalupa s dušou histórie v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý v sebe spája atmosféru minulosti, vidiecky šarm

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Pukanec

173,000 € 786 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Kompletne zariadený dom v srdci Pukanca – okamžite k nasťahovaniu!

Reality Pukanec

Rodinný dom | Čierne Blato | 95 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa na prvý pohľad. Tento jedinečný, zrekonštruo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Pukanec

155,000 € 1632 €/m²

EXKLUZÍVNE !!! Vidiecky rodinný dom v Pukanci, Štiavnické vrchy.

Reality Pukanec

Vidiecky dom | Námestie mieru | 230 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Pukanci na úpätí Štia

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pukanec

40,000 € 174 €/m²

Pekný, veľký 3 izbový byt s balkónom, garážou a záhradkou obec Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, čiastočne zariadený a slnečný 3 izbový byt s balkónom o krá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 957 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie