0048 (Ju4idHlfWUF) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Exkluzívne 3- izbový byt s loggiou

Strojnícka
Spišská Nová Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

126,000 € 1782 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
70.72 m²
Info
Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3- izbový byt s loggiou:

Lokalita: Strojnícka, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves
Úžitková plocha: 70,72 m²
Loggia: 3,28 m²
Dispozícia: 3 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, chodba, loggia
Pivnica: 4,50 m²
Poschodie: 6/8
Orientácia: juh

Rekonštrukcia: vymenená vodoinštalácia, odpady a elektroinštalácia v bytovom jadre, plastové okná, laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, interiérové dvere, vchodové dvere, vstavané šatníkové skrine v izbe a chodbe, sanita, obklady a dlažba v kúpeľni a toalete, kuchynská linka so spotrebičmi (plynový sporák, teplovzdušná rúra, odsávač pár)
Bytové jadro: murované

Bytový dom:
- panelový
- izolácia obvodového plášťa, rekonštruovaná strecha a výťah, vymenené okná a dvere, upravené spoločné priestory
- energetický certifikát: nie je

Výhody:
- príjemná rodinná lokalita
- priestranné parkoviská priamo pri bytovom dome
- výborná občianska vybavenosť (škôlka, škola, detské ihriská, obchody, pošta, lekáreň, lekári, zastávky MHD)
- v bytovom dome sa nachádza pekáreň a obchod so zeleninou a ovocím

Cena: 126.000,-€

K bytu je možné odkúpiť aj garáž. V cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. V prípade záujmu zabezpečíme financovanie nehnuteľnosti. Pre viac informácií a obhliadku nás kontaktujte na tel. č.: 0948 979 997.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
70.72 m²

Podlažie:
6

Počet izieb / miestností:
3

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
3.28 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
4.5 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Daniela Olšanská

INOVI s.r.o.

INOVI s.r.o.

Duklianska 38 • 052 01, Spišská Nová Ves
Celá ponuka spoločnosti

126,000 € 1782 €/m²

Kontakt na predajcu

Daniela Olšanská

INOVI s.r.o.