Rodinný dom

Reality Smižany

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený na rozsiahlom rovinatom pozemku v blízkosti centra obc

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smižany

175,000 € 1458 €/m²

Exkluzívne kompletne zrekonštruovaný rodinný dom

Reality Smižany

Rodinný dom | Komenského | 184 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom: Lokalita: obec Smižany, o

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smižany

365,000 € 1984 €/m²

Rodinný dom (654 m2), garáž, altánok, záhrada Smižany

Reality Smižany

Rodinný dom | 180 m²

Číslo ponuky: 9191 - Ponúkame NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, HOSPODÁRSKOU BUDOVOU, ALTÁNKOM

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smižany

280,000 € 1556 €/m²

Výnimočné bývanie v Slovenskom RAJI

Reality Smižany

2 izbový byt | Slovenský RAJ | 49 m²

Začíname PREDAJ NOVÉHO PROJEKTU – RAJ Centrum Real Vám ponúka na predaj byty vo výnimočnom pro

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Smižany

114,000 € 2327 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s balkónom v novostavbe RAJ

Reality Smižany

2 izbový byt | Slovenský raj | 50 m²

Centrum Real Vám ponúka na predaj moderný a štýlový 2-izbový byt v exkluzívnom projekte Byty v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Smižany

138,000 € 2760 €/m²

ZARIADENÝ 3-izbový byt s loggiou na predaj

Reality Smižany

3 izbový byt | 79 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 79 m2 s loggiou v o

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Smižany

149,500 € 1892 €/m²

VL. OHREV, KÚRENIE, DVOR 3-izbový byt s balkónom na predaj v Smižanoch

Reality Smižany

3 izbový byt | Staničná | 63 m²

Firma ILP má pre vás na predaj 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave v tehlovom bytovom dome

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

108,000 € 1714 €/m²

Zabehnutý projekt, preukázateľné výnosy, silná lokalita a priestor na ďalší rast. Investícia, ktorá dáva ekonomický aj strategický zmysel.

Reality Smižany

Chalupa, rekreačný domček | 420 m²

Predstavujeme vám jedinečnú chatu situovanú v najvyhľadávanejšej lokalite Slovenského raja – na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smižany

419,000 € 998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Smižany

Hotel, penzión, ubytovňa | 420 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Smižany

419,000 € 998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt 3+1 s balkónom Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

3 izbový byt | Rázusova | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v Smižanoch, okr. Spišská Nová Ves. Čiastočne prerob

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

120,000 € 1667 €/m²

Chata v časti Čingov, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

Chalupa, rekreačný domček | Čingov | 160 m²

Ponúkame na predaj chatu nachádzajúcu sa v k.ú. Smižany, časť Čingov. Nehnuteľnosť má zastavanú

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smižany

236,000 € 1475 €/m²

Prerobený 4-izbový byt s loggiou – Smižany, Nálepkova ulica

Reality Smižany

4 izbový byt | Nálepkova | 80 m²

Ponúkame vám na predaj sympatický, zrekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou v obci Smižany na Nál

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

149,000 € 1863 €/m²

Byt 3+1 tehlový byt s balkónom Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

3 izbový byt | Smižany | 78 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v obci Smižany, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

108,000 € 1385 €/m²

Rodinný dom v obci Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

Rodinný dom | Smižany | 150 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Smižany. Tehlovo-kvádrová nehnuteľnosť

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Smižany

220,000 € 1467 €/m²

3 izbový byt s loggiou, 77 m2 - Smižany

Reality Smižany

3 izbový byt | Za Kaštieľom | 74 m²

Ponúkame na predaj moderný, slnečný a priestranný 3 izbový byt s logggiou v obci Smižany na uli

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Smižany

139,000 € 1878 €/m²

Rodinný dom - Smižany, Ružová ulica

Reality Smižany

Rodinný dom | Ružová | 190 m²

Na predaj ponúkame rodinný dvojgeneračný dom vo vyhľadávanej a pokojnej časti obce Smižany na R

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Smižany

Cena dohodou

Garáž, 24 m2 - prenájom

Reality Smižany

Garáž | Štefana Hozu | 24 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame garáž - novostavbu v obci Smižany v bezpečnej a kľudnej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Smižany

80 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj ZÁHRADA S CHATKOU - Iliašovská záhradkárska oblasť

Reality Smižany

Záhradná chatka | 394 m²

TUreality ponúka: Koniec snívaniu, čas na vlastný "chill-out" v Spišskej Novej Vsi! Táto záhrad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smižany

55,000 € 140 €/m²

(65 m²) ZREKONŠTRUOVANÝ 2i BYT NA PRENÁJOM

Reality Smižany

2 izbový byt | Ružová | 65 m²

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk EXKLUZÍVNA PONUKA 2-IZBOVÉHO BYTU NA PR

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Smižany

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový moderný byt, 52 m2 - Smižany

Reality Smižany

2 izbový byt | Staničná | 52 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame moderný 2 izbový byt v obci Smižany. Priestranný byt s rozlohou

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Smižany

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie