Na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | 41 m²

TU reality Vám ponúka exkluzívne na predaj Obchodný priestor s rozlohou 41 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

163,999 € 4000 €/m²

RD - novostavba na predaj

Reality Vajkovce

Rodinný dom | 152 m²

TU reality Vám ponúka na predaj novostavbu Rodinného domu v lukratívnej obci blízko Košíc, v o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2211 €/m²

Na predaj Pozemok pre rodinne domy

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 549 m²

TU reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 549m2 plus podiel na prístupovej c

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

52,000 € 95 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj rekreačný domček na polosamote obci Krajné.

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj rekreačný domček na polosamote, na južnej strane Malých Karpát. Nehnuteľnosť

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Krajné

35,000 € 778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s jedinečnou atmosférou, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Košice-Juh

380,000 € 2533 €/m²

Predaj priestorov zubnej ambulancie na Námestí v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 107.01 m²

Nebytový priestor Centrum Námestie SNP Banská Bystrica Priestory stomatologickej ambulancie ú

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

330,660 € 3090 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom na predaj

Reality Milhosť

Vidiecky dom | 1,200 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE – rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite | 25 k

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Milhosť

180,000 € 150 €/m²

2 izbový byt v bytovke s vlastným uzamknutým pozemkom

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | Cukrovarská | 60 m²

NA PREDAJ - Príjemný 2 izbový byt v 25 ročnej bytovke Ponúkame vám na predaj byt nachádzajúci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

139,000 € 2317 €/m²

1 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÝ, Na predaj 2-iz. (64 m2) byt v centre Humenného

Reality Humenné

2 izbový byt | Kukorelliho | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s čiastočnou rekonštrukciou, situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Pripravujeme na predaj pozemok Bitarová o výmere 1500m2

Reality Bitarová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality pripravuje na predaj stavebný pozemok Žilna-Bitarová o výmere 1500m2. Nachádza sa pri

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

100 €/m2

Rodinný dom na

Reality Kráľová nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

RK ReNoM Vám ponúkame na predaj tento rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kráľová nad Váhom okr.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Kráľová nad Váhom

149,990 € 1071 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy vhodné na bývanie i podnikanie, Trnava!

Reality Trnava

Rodinný dom | 550 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dva rodinné domy v lokalite Zátvor, Trnava, situované na pozemku

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

528,000 € 960 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Dvojpodlažný 6-izbový dom s pivnicou, BLATNÉ

Reality Blatné

Rodinný dom | Krátka | 105 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný 6-izbový dom v dedinke Blatné pri Senci.

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Blatné

259,000 € 2467 €/m²

Rezervované! Na predaj 2 izbový rodinný dom, Dolné Orešany!

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 119 m²

Ponúkame na predaj menší vidiecky rodinný dom v obci Dolné Orešany. Ide o útulný 2-izbový rodin

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

89,000 € 748 €/m²

Dom, chalupa, stavebný pozemok na skok do Holíča!

Reality Unín

Rodinný dom | 167 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! V okrese Skalica, v malebnej obci Unín, s výbornou dostupnosťou Holíč, Hodonín,

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Unín

119,000 € 713 €/m²

Na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Spartakovská | 402.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s polyfunkciou a p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

564,900 € 1404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v Trnave

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Spartakovská | 402.4 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trnava

564,900 € 1404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ 2-IZBOVÝ BYT V SRDCI PRIEVIDZE – VAŠA NOVÁ ADRESA NA MARIÁNSKEJ

Reality Prievidza

2 izbový byt | Mariánska | 55 m²

Hľadáte bývanie na skvelej adrese, ktoré si môžete dotvoriť presne podľa vlastných predstáv? Te

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1582 €/m²

Tehlový rodinný dom s 12 á pozemkom, Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba 23 km od Košíc a 13 km od Moldavy nad Bodvou na Vás čaká príjemné prostredie tichej nepriec

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Paňovce

149,000 € 1355 €/m²

Predaj rodinného domu Diviaky nad Nitricou

Reality Diviaky nad Nitricou

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu v obci Diviaky nad Nitricou. Dom dispozične pozostáva z

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Diviaky nad Nitricou

110,000 € 894 €/m²

Viničný dom s vinohradom na predaj, Melek

Reality Melek

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 84 m²

ByDoS Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čarovný viničný domček nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Melek

37,000 € 440 €/m²

Útulný 1-izbový byt 37 m² – Nobelova ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 37 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

172,999 € 4676 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie