HALO reality - Predaj, rodinný dom Malé Ozorovce, Priestranný dom s veľkým pozemkom - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Malé Ozorovce

Rodinný dom | 165 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Ozorovce

167,490 € 1015 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ A SKLADOVÝ PRIESTOR PRI HLAVNEJ CESTE, HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Komárňanská | 296 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

257,500 € 870 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ POSCHODOVÁ CHATA NA POKOJNOM MIESTE NEĎALEKO DUNAJA

Reality Kravany nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 54 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kravany nad Dunajom

45,000 € 20 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ gastro priestor s kuchyňou v Pribete

Reality Pribeta

Reštaurácia | Nezadaná | 74 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj podnikateľský pries

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Pribeta

48,000 € 649 €/m²

NA PREDAJ 5 izbový rodinný dom s veľkou záhradou v obci Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 212 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný do

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Iža

172,000 € 811 €/m²

ZĽAVA!! NA PREDAJ DOM V SRDCI IMEĽA – IDEÁLNE PRE BÝVANIE AJ INVESTÍCI

Reality Imeľ

Rodinný dom | Nezadaná | 247 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj rodinný dom v centr

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Imeľ

115,000 € 466 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT, VII. SÍDLISKO KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj, exkluzívne iba u m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1689 €/m²

PREDAJ : GARSÓNKA S BALKÓNOM NA VII. SÍDLISKU, KOMÁRNO

Reality Komárno

Garsónka | Eótvosa | 27 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj veľkú garsónku

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

Exkluzívny PREDAJ 4 izbového rodinný domu s garážou, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Ildikó Zauko - realitná maklérka kancelárie HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

109,000 € 752 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEDĽAJŠÍMI PRIESTORMI NA 2 HEKTÁROVOM POZEMKU

Reality Bodzianske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 452 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bodzianske Lúky

199,900 € 442 €/m²

REZERVOVANÝ

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Lesná | 87 m²

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

79,000 € 908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA! ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZBOVÝ, PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM, BENE

Reality Komárno

Rodinný dom | 310 m²

NOVÁ CENA! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=4y8NFENqU

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komárno

187,900 € 581 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NAJLEPŠIA ADRESA V KOMÁRNE - BÝVAJTE NA ALŽBETINOM OSTROVE

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 160 m²

AKTUALIZOVANÁ PREDAJNÁ CENA! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.co

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komárno

257,500 € 1741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÝ AREÁL, 8817 m2, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Okružná | 1,627 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj prevádzkový areál v Kom

Publikované: 08.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Komárno

795,000 € 489 €/m²

PREDAJ 2 izbový, tehlový byt - Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Slobody | 58 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový, tehlový byt v Komárne na ulici Budovateľ

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt blízko centra - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 70 m²

Erika Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 IZBOVÝ BYT S KOMOROU

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,500 € 1093 €/m²

EXKLUSÍVNY PREDAJ 2 izb. rod.domu na 6,5 árovom pozemku,Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ildikó Zauko - realitný maklér pre Komárno a okolie exkluzívne Vám ponúkam na predaj 3-izbový

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

85,000 € 1133 €/m²

Na predaj : útulný 3a pol izbový dom , Šurany , bezbarierový

Reality Šurany

Rodinný dom | 154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Šurany . Dispozičné riešenie je nasledovné : vstupná cho

Publikované: 10.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šurany

138,000 € 896 €/m²

NA PREDAJ AREÁL S MUROVANOU HALOU, VÝROBNÝM PRIESTOROM, 6580m2

Reality Chotín

Priestor pre sklad | 1,080 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj AREÁL SO SKLADOVÝMI / V

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Chotín

900,000 € 833 €/m²

PREDAJ | Veľkorysý rodinný dom v lukratívnej časti – Trnava, Vajslova dolina

Reality Trnava

Rodinný dom | 371.2 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt s vysokými stropmi, vlastnou záhradou a 2 parkovacími miestami – Boleráz

Reality Boleráz

4 izbový byt | 100 m²

CASMAR Realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s rozlohou až

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

189,900 € 1899 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, Zázrivá časť Biela, krásny pozemok s výhľadom na Rozsutec

Reality Zázrivá

Chata, drevenica, zrub | Biela | 180 m²

Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej lokalite Zázrivá – časť Biela, v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zázrivá

269,000 € 1494 €/m²

PODNIKATEĽSKÝ AREÁL, PREŠOV

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Šebastovská | 2,500 m²

Ponúkame na predaj 100 % obchodný podiel spoločnosti, ktorá vlastní zabehnutý podnikateľský are

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Prešov

4,500,000 € 1800 €/m²

3izbový byt v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,990 € 1559 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie