NA PREDAJ : Penzión / Rodinný dom v Liskovej

Reality Lisková

Apartmánový dom | Železničná | 510 m²

OVERENÉ REALITY Ponúkajú Vám zabehnutý penzión na Liptove – investícia pripravená na okamžité p

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lisková

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

"ZNÍŽENÁ CENA"ExkluzívneRodinný dom Lúčky veľký slnečný pozemok hospodárska budova!

Reality Lúčky

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Dom s veľkým pozemkom a hospodárskou budovou v kúpeľnej obci Lúčky Nie

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lúčky

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ !!!!!!Víkendový rodinný dom pri Liptovskej Mare – Vlachy- Krmeš

Reality Vlachy

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Za cenu bytu alebo apartmánu môžete získať súkromie, záhradu a pokojné prostredie Liptova. Dom

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Vlachy

175,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu – Kalameny, Liptov

Reality Kalameny

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kalameny (okres Ružomberok), ktorá je známa svojím termál

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Kalameny

149,000 € 784 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÝ !!! Rodinný dom v centre Ružomberka na PREDAJ ID:D130BD

Reality Ružomberok

Rodinný dom | D. Makovického | 150 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj : Priestranné bývanie v srdci Ružomberka s výbornou dostup

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

265,000 € 1767 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m²

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

216,999 € 3338 €/m²

Moderný 2 izbák s veľkou terasou a súkromím pri BA

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Čerešňová | 40 m²

Hľadáte rýchlo dostupné služby, modernú bytovku, pokojné prostredie, zeleň a súkromie? Ponúkame

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

185,000 € 4625 €/m²

Predám rodinný dom centrum, Krásno nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Centrum | 101 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj drevený rodinný dom v centre mesta Krásno nad

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

98,000 € 1039 €/m²

VEĽKÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT 76 M2, 4 LÓDŽIE, NAJVYHĽADÁVANEJŠÍ TYP BYTOV V TICHEJ A TOP LOKALITE, BREZNO S VÝHĽADMI

Reality Brezno

3 izbový byt | 76 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezno

133,200 € 1753 €/m²

TUreality ponúka pokojné bývanie pri vode s veľkým potenciálom – rodinný dom v Štefanove

Reality Štefanov nad Oravou

Rodinný dom | 530 m²

Krátka upútavka k domu: youtube.com/shorts/N948w7TEbGw Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štefanov nad Oravou

132,000 € 249 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka výnimočný slnečný pozemok s veľkorysou výmerou – Liesek pri Trstenej!

Reality Liesek

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Krátka upútavka na pozemok: https://youtube.com/shorts/j_9juyoEw40?feature=share Na predaj je s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liesek

128,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3 izbový byt s balkónom, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

Byt 85 m2 + balkón 5 m2. Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v zateplenom bytovom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

TUreality pripravuje do ponuky POZEMOK o výmere 993m2 Liptovský Mikuláš-Vlachy-Krmeš

Reality Vlachy

Iný stavebný pozemok | 993 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality pripravujem na predaj pozemok o výmere 993 m² v pokojnej obci Vlachy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

Cena na vyžiadanie

Chyžka v pokojnej časti Hrádku

Reality Michalovce

Rodinný dom | Mirka Nešporu | 171.62 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s vysokou mierou súkromia, na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Michalovce

299,000 € 1742 €/m²

PREDAJ Hotel -Zaškolovacie stredisko, 20 chatiek, vlastná ČOV na pozemku 15.700m2 obec Nitrianske Rudno okres Prievidza

Reality Prievidza

Hotel, penzión, ubytovňa | M. Hodžu | 3,199 m²

Adresa je nastavená účelovo aby bola ponuka zobrazené na stránkach mesto Prievidza. Objekt Ho

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝhradne!!! Byt 2 izbový, Prešov, Zápotockého, šir. centrum, 55 m2

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Tureality VÝHRADNE ponúka na predaj tehlový, 2 izbový byt, cca 400 m od centra mesta Prešov, na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,990 € 2909 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

IBA U NÁS - Na predaj garáž v meste Šurany

Reality Šurany

Garáž | Šurany | 20 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj garáž v meste Šurany, ktorá sa nachádza neďaleka TESCO a LIDL.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Šurany

19,900 € 995 €/m²

670b Murovaný sklad Košice - okolie

Reality Čečejovce

Skladový objekt | Staničná | 720 m²

Lokalita: okrajová časť známej obce Čečejovce, rýchlo dostupnej na hlavnej trase Košice-Bratisl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Čečejovce

210,000 € 292 €/m²

Predám rodinný dom v Novom Meste nad Váhom.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 781 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Novom Meste nad Váhom. Dom je postavený na rovinatom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

279,900 € 358 €/m²

Rekreačný pozemok v srdci prírody

Reality Beluša

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásne slnečné pozemky v katastrálnom území Beluša-Hloža. Nachádzajú

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

Cena na vyžiadanie

VÝMENA 3-izbového bytu na Strede za 1-izbový byt v Povaýskej Bystrici s doplatkom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

ČOSKORO V PONUNKE - Jedinečná investičná príležitosť

Reality Beluša

Polyfunkčný objekt | 14,000 m²

TUreality pripravuje do ponuky skutočne výnimočnú investičnú príležitosť, aká sa na trhu objavu

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Beluša

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Bartošova Lehôtka

Reality Bartošova Lehôtka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou rekreačného využitia v pokojnej obci Bartošo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bartošova Lehôtka

76,000 € 760 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie