Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj samostatne stoj
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²
!!! Znížená cena !!! ** Štýlový rodinný dom – Garáž – Veľká murovaná terasa so vstavaným grilom
266,000 € 351 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Na predaj rodinný dom v obci Krajné – pokojné bývanie v krásnom prostredí Hľadáte pokojné býva
135,000 € 844 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 594 m²
Krajné | rekreačný pozemok | 594 m² Tiché miesto v záhradkárskej oblasti, kde si oddýchnete o
15,000 € 25 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Krajné, časť Matejovec, situovaný na pozemku s celkovou v
116,500 € 777 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v pokojnom prostredí s krásnou prírodou? Ponúkame na
39,000 € 59 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný vidiecky dom v malebnej obci Krajné č
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM na pozemku 1207 m2 v krásnom prostredí
70,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
ZNÍŽENÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM na pozemku 1581 m2 v krásnom prostredí
75,000 € 938 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc
79,000 € 22 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
Milovníci prírody, ticha a výhľadov, zbystrite pozornosť. Chalupa, kde sa čas spomalí .... Pre
104,000 € 807 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ticha bočná ulička | 544 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky s rozlohou 543m² a 544 m² v malebnej obci Krajné, ideál
49,750 € 91 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 45 m²
Ponúkame na predaj rekreačný domček na polosamote, na južnej strane Malých Karpát. Nehnuteľnosť
35,000 € 778 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj elegantnú chalupu malebnom prostredí Myjavských kopaníc, kde nájdete pokoj,
270,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj elegantnú chalupu v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, kde nájdete pokoj
270,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Romantická chalupa v srdci Myjavských kopaníc priamo pri lese, kde nájdete pokoj, súkromie a s
270,000 € 1350 €/m²
Obchodné priestory | Krajné | 125 m²
Ponúkame vám na prenájom obchodný / skladový priestor v centre obce Krajné Rozloha priestoru je
500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.