Rodinný dom | 114 m²
Hľadáte veľký rodinný dom s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Dom, ktorý ponúka súkromie, ko
295,000 € 2588 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Real Dreams Vám so súhlasom majiteľa ponúka chatku, ktorá Vás každopádne očarí. Doprajte a vych
42,000 € 840 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Predáme veľmi zaujímavý sedliacky čiastočne rekonštuovaný 3-izbový rodinný dom v tvare L s dvom
134,900 € 1927 €/m²
Farmárska usadlosť | 200 m²
Predáme biofarmu-usadlosť na svahovitom pozemku o výmere 2,7 ha (27000 m2) v doline na samote,
350,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Predáme 2-generačný tehlový rodinný dom (Protherm) s garážou, so sedlovou škridlovou strechou a
380,000 € 1462 €/m²
Rodinný dom | Železničiarska | 400 m²
*** IBA U NÁS *** Ponúkame Vám na predaj kvalitný - 11 izbový rodinný dom v meste Zlaté Moravc
Info v RK
Rodinný dom | Dolný Jatov | 123 m²
RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Jatov. Nachádza sa v
97,000 € 789 €/m²
2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes
103,000 € 1914 €/m²
4 izbový byt | Bajzova | 84 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m² vo vyhľadávanej loka
219,000 € 2607 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 868m2 v obci Or
257,500 € 1288 €/m²
Záhradná chatka | Mojšová Lúčka | 15 m²
Romdom Reality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o výmere 272m2 + 15m2 chata v osobno
48,000 € 3200 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mojšova Lúčka | 50 m²
Exkluzívne v Romdom reality Vám ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku situovanú v obľúbenej
45,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Ulica pri hájovni | 50 m²
Predstavte si miesto, kde už dnes môžete bývať, a zároveň máte otvorený priestor vytvoriť si do
200,000 € 4000 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s
Cena dohodou
2 izbový byt | 43 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Mlynská | 284 m²
OVERENÉ REALITY - exkluzívne ponúká na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v obci Jasenie, ok
Info v RK
3 izbový byt | Dukelských hrdinov | 85.1 m²
OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt, ulica D. Hrdinov, Žiar
Info v RK
3 izbový byt | Hlavná ulica | 67.4 m²
NOVÁ CENA: 89 900 € Ponúkame na predaj útulný 3-izbový (67,4m2) byt po rekonštrukcii v obci
89,900 € 1334 €/m²
1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²
OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh
68,500 € 1924 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Stankovany (okr. Ružomberok), vhodný na chalupu alebo t
55,000 € 314 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,007 m²
!!!!!!! ZNÍŽENA CENA !!!!!! OVERENÉ REALITY - ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú nehnute
250,000 € 248 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
OVERENÉ REALITY ponúkajú rodinný dom obci Ľubeľa, ktorá je situovaná v krásnom prostredí Lipt
208,000 € 1486 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Breh | 1,180 m²
OVERENÉ REALITY RK ponúka Penzión Limba útulný penzión, situovaný v srdci Nízkych Tatier v je
1,330,000 € 1127 €/m²
Polyfunkčný objekt | Okoličianska | 1,196 m²
Ponúkame na predaj priemyselnú budovu s rôznorodým využitím! Lokalita: Liptovský Mikuláš, Okol
499,000 € 417 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.