Ideálny dom pre rodinu, Blatné, okr. Senec

Reality Blatné

Rodinný dom | Podhájska | 170.62 m²

Ideálny rodinný dom bez kompromisov – 6-izbový bungalov v Blatnom Priestor pre rodinu • Záhrad

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Blatné

479,000 € 2807 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Blatné, Šarfická ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Blatné

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Blatné

285,000 € 2850 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Blatné - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Blatné

Rodinný dom | 97 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Blatné

295,000 € 3299 €/m²

Rodinný dom v Blatnom pri Senci na Bratislavskej ulici!

Reality Blatné

Rodinný dom | Bratislavská | 218 m²

Rodinný dom v Blatnom pri Senci na Bratislavskej ulici! Ponúkame na predaj útulný rodinný dom s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Blatné

185,000 € 849 €/m²

Dom s veľkým potenciálom a nádhernou záhradou

Reality Blatné

Rodinný dom | 243 m²

Timareal ponúka na predaj rodinný dom s nádhernou veľkou záhradou v obci Blatné. Dom sa nachádz

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Blatné

285,000 € 1173 €/m²

3 izbový rodinný dom s garážou, veľkorysým pozemkom a 79m2 suterénom + možnosť nadstavby

Reality Blatné

Rodinný dom | Podhájska | 158 m²

Rodinný dom sa nachádza v tichej uličke v obci Blatné, okres Senec, zastavanej výlučne rodinným

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Blatné

254,000 € 1608 €/m²

Blatné 2.000 m2 - Stavebný pozemok za cenu ornej pôdy

Reality Blatné

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Družstevná | 1,938 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj investičný pozemok vo výlučnom vlastníctve na

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

45,000 € 23 €/m²

REZERVOVANÉ!-VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 4 IZB. RD - NOVOSTAVBA, BLATNÉ, SENEC, SLEPÁ ULICA – PAŽIŤ.

Reality Blatné

Rodinný dom | Pažiť | 86.87 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový Rodinný dom v obci Blatné, ktorý je umiestnený v slepej p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Blatné

299,900 € 3452 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok o výmere 633 m2 vo vyhľadávanej lokalite, Blatné

Reality Blatné

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 633 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

126,500 € 200 €/m²

Pozrite si VIDEO 5 i RD na 1335 m2 POZEMKU, GARÁŽ, SAUNA, FITNESS

Reality Blatné

Rodinný dom | Hradská | 309 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ PRIESTRANNÝ 2-poschodový rodinný dom na 1335 m2 POZEMKU s GAR

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Blatné

599,800 € 1941 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Dvojpodlažný 6-izbový dom s pivnicou, BLATNÉ

Reality Blatné

Rodinný dom | Krátka | 105 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný 6-izbový dom v dedinke Blatné pri Senci.

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Blatné

259,000 € 2467 €/m²

Okres SENEC - obec Blatné - NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom

Reality Blatné

Rodinný dom | Mlynská | 105 m²

Lokalita: obec Blatné, cca 7km od Senca. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastoč

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Blatné

190,000 € 1810 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie