Útulný 1-izbový byt 37 m² – Nobelova ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 37 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

172,999 € 4676 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Rodinný dom s výhľadom na Smolenický Zámok a s veľkorysým pozemkom!

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Kuchyňa sa medzičasom vymaľovala na bielo!! A neustále prebiehajú úpravy na pozemku i v dome.

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Smolenice

325,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME : Na predaj 1 izbový byt s loggiou , v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 31 m²

Pripravujeme na predaj 1 izbový byt s loggiou, V Poprade na ulici Ludvíka Svobodu. Byt sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 3710 €/m²

Na predaj rodinný dom, prístavba, garáž pri parku v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Robotnícka | 70 m²

Ponúkam na predaj v exkluzívnom zastúpení prízemný rodinný dom s prístavbou a garážou v žiadane

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj prízemný 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite

Reality Lučenec

Rodinný dom | Mateja Bela | 74.1 m²

Ponúkam na predaj zachovalý tehlový rodinný dom situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku v tic

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

135,000 € 1822 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Robotníckej ulici, voľný ihneď

Reality Senica

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa na 12. poschodí bytového

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

550 € 10 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. rodinný dom, slnečný pozemok, Senica - Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izb. rodinný dom s priestorom, súkromím a potenciálom – v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

REZERVOVANÉ-1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

130,000 € 4063 €/m²

HOUSE & WEBER I ŠAŠTÍN, 4-i rodinný dom, 211 m2, čiastočne rekonštruovaný, garáž, pozemok 682 m2, Škoda Octavia v cene

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Na Pažiti | 211 m²

HOUSE & WEBER ponúka exkluzívne rodinný dom v turisticky atraktívnej lokalite Šaštín - Stráže

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

144,900 € 687 €/m²

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

144,900 € 687 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Hany Meličkovej | 211 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

144,900 € 687 €/m²

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 211 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

144,900 € 687 €/m²

Na predaj svetlý 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne - skvelá lokalita

Reality Trenčín

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2683 €/m²

Dom s investičným potenciálom v meste Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 198 m²

IMG real ponúka na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v meste Žarnovica (ul. Partizán

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

229,000 € 1157 €/m²

Na predaj Garáž, Košice-okolie ,Čaňa

Reality Čaňa

Garáž | nemá | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 21 m², nachádzajúcu sa v obci Čaňa, Košice-okolie. Garáž je v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

41,900 € 1995 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky priestranný starší rodinný dom v meste Trstená, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bývanie s veľkým potenciálom a možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv.

Reality Trstená

Rodinný dom | 780 m²

Dom bol postavený v roku 1984 a nachádza sa na rovinatom pozemku s výmerou 780 m². Úžitková plo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trstená

189,990 € 244 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame 1,5 izbový byt s možnosťou prerobiť na 2i na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Račianskej ulici - Nové Mes

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 5201 €/m²

Predaj 1 izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu s úžitkovou plochou 40 m2 v Bratislave – Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,999 € 4975 €/m²

NA PREDAJ ROZKOŠNÁ ZÁHRADNÁ CHATA S POZEMKOM 483 m2 A ALTÁNKOM, DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Záhradná chatka | 483 m²

TUreality ponúka na predaj naozaj veľmi príjemnú záhradnú chatu, nachádzajúcu sa v záhradkárske

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Príjemný 4 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku VÝCHOD

Reality Michalovce

4 izbový byt | 80 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka slnečný 4 izbový byt: Ponúkame Vám na predaj veľmi príjemný, priestra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Michalovce

147,000 € 1838 €/m²

Pozemok Raková slnečny rovinaty

Reality Raková

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Raková, s celodenným slnkom. Prípojky

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Raková

59,000 €

RD Centrum Čadce

Reality Čadca

Rodinný dom | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj RD v centre Čadce, zastavaná plocha domu 97m2.užitková plocha 307m2,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čadca

359,000 € 359 €/m²

3 izbový byt 86m2,Nitra-Klokočina,klimatizácia,výťah,rekonštrukcia

Reality Nitra

3 izbový byt | Škultétyho | 86 m²

19 z 16 034 (bez predmetu) Doručené Romana Tóthová <romana.tothova18@gmail.com> ut 28

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 2314 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30401)
Upresniť hľadanie