VAJKOVCE - pozemky v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 533 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekné, rovinaté pozemky v obci Vajkovce, iba 10 km od Košíc a 3 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

54,060 € 101 €/m²

VAJKOVCE - pekný stavebný pozemok o výmere 898 m²

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 898 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vajkovce, iba 10 km od

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

167,000 € 186 €/m²

RODINNÝ DOM- 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA RD, 152M2, POZEMOK 950M2,VAJKOVCE

Reality Vajkovce

Rodinný dom | 152 m²

Hľadáte domček s velkým pozemkom a blízko Košíc? Ponúkam krásnu 4 izbovú novostavbu rodinného

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2211 €/m²

Rodinný dom, novostavba, predaj, Vajkovce, Košice - okolie

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 75 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Vajkovce, vzdialenej len pár min

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

229,990 € 3067 €/m²

3 izbový byt na prenájom, Vajkovce, Košice - okolie

Reality Vajkovce

3 izbový byt | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v obci Vajkovce, v okrese Košice - okolie. Tento byt, ktorý s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Vajkovce

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

! NOVÁ CENA ! - rodinný dom, 17á pozemok, Vajkovce

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dvojpodlažný rodinný dom v blízk

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Vajkovce

235,000 € 1022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 4-izbová NOVOSTAVBA v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Rodinný dom | 124 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu rodinného domu typu bung

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2710 €/m²

člen NARKS

RD - novostavba na predaj

Reality Vajkovce

Rodinný dom | 152 m²

TU reality Vám ponúka na predaj novostavbu Rodinného domu v lukratívnej obci blízko Košíc, v o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2211 €/m²

NOVOSTAVBA S VEĽKORYSÝM POZEMKOM PRI KOŠICIACH, 950 m², VAJKOVCE

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Realitná kancelária REALIFY ponúka na predaj 4 izbový bungalov v štádiu holodom v obci Vajkovce

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

336,000 € 2211 €/m²

MODERNÁ REŠTAURÁCIA V CENTRE OBCE VAJKOVCE NA PRENÁJOM

Reality Vajkovce

Reštaurácia | Vajkovce | 203 m²

Snívate o vlastnej reštaurácii? Chcete všetkým ukázať, čo je vo Vás a že to dokážete lepšie a

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Vajkovce

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom rustikálneho mezonetu cca 12min od centra Košíc

Reality Vajkovce

3 izbový byt | 88 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekne zrekonštruovaný a kompletne zariadený mezonet v rustikálnom št

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Vajkovce

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rustikálneho mezonetu cca 12min od centra Košíc

Reality Vajkovce

Mezonet | 88 m²

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Vajkovce

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie