Chalupa, rekreačný domček | viničky | 0 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Košiciach Šaci, časť Viničky. Poze
39,500 €
Rodinný dom | Nová | 300 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom na konci sídliska Nad Jazero
385,000 € 1283 €/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý
139,990 € 3414 €/m²
3 izbový byt | Vonkajší Rad | 74 m²
Na predaj v kľudnej časti Serede ponúkame atraktívny (polohou, rozlohou, poschodím a vybavením)
149,900 € 2026 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu/rekreačný domček v Stupave v lokalite Ovocinár. Plocha pozemk
95,000 € 2375 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianske mýto | 95 m²
Predáme novo zrekonštruované obchodné a kancelárske priestory so služobným bytom. Obchodný pri
239,990 € 2526 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²
Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer
189,000 € 2032 €/m²
Polyfunkčný objekt | Dopravná | 2,000 m²
Stavba - polyfunkčná budova - zastavaná plocha cca 1000m2 - úžitková plocha = 2 podlažia 2000m
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Čadci -Horelica , rozmer 2672m2. Ideálny ako inve
227,000 €
Rodinný dom | nemá | 120 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom a kompletnými sieťami – ideálny na bývanie aj rekonštrukciu podľa
52,000 € 433 €/m²
3 izbový byt | Povstalecká cesta | 70 m²
Ponúkame na predaj slnečný a dobre dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lok
210,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
RM reality vám ponúka na predaj priestranný 5 – izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Komjáti
89,500 € 683 €/m²
3 izbový byt | Čiližská | 73 m²
S POVERENÍM VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou S KR
199,000 € 2726 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 666 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 666 m2 vo vyhľadávanej časti Zl
99,000 € 149 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 818 m2 v Choči. Pozemok je širo
47,000 € 57 €/m²
Rodinný dom | Škultétyho | 250 m²
Polyfunkčný rodinný dom s garážou a parkoviskom – Žilina, ul. Škultétyho Ponúkame na predaj ne
310,000 € 1240 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Hľadáte únik z mestského zhonu, no nechcete stratiť komfort? Realitná kancelária KAPA REAL ESTA
89,900 € 946 €/m²
1 izbový byt | Rúbanisko II | 40 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Lučenec, časť Rúbanisko II, s kompletnou občianskou vyb
65,000 € 1625 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM, STODOLU, HOSPODÁRSKU BUDOVU a PRIESTRANNÝ
220,000 € 1294 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM na pozemku 1207 m2 v krásnom prostredí
70,000 € 700 €/m²
4 izbový byt | L. Novomeského | 80 m²
NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 4 IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 na
129,000 € 1613 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM s GARÁŽOU a HOSPODÁRSKU BUDOVU na PRIESTRANNOM POZEM
259,900 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM s GARÁŽOU a HOSPODÁRSKU BUDOVU na POZEMKU 1113 m2 PR
186,900 € 935 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 3 - IZBOVÝ BYT 68 m2 + 2 x BALKÓN Hurbanova
105,000 € 1544 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.