Exkluzívne na predaj veľký 3.izb byt Nitra - Klokočina, super poloha

Reality Nitra

3 izbový byt | Golianova | 74 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt Nitra – Klokočina, loggia, super poloha Ponúkame exkluzívne n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2230 €/m²

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV.

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Tkáčska | 80 m²

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV. V lokalite s kompletnou občiansk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

129,500 € 1619 €/m²

Jedinečná príležitosť – 2-izbový byt priamo na Štrbskom Plese s výhľadom na Tatry!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt v srdci Vysokých Tatier – na Štrbskom Plese, kde je bytová

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

269,990 € 5744 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT SO STABILNOU NÁJOMNÍČKOU

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2-izbový byt na Zelenečskej ulici v Trnave s výmerou 60 m², ktorý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

Trojizbový byt v tehlovom bytovom dome v meste Nováky.

Reality Nováky

3 izbový byt | Čerešňová | 71.5 m²

Novinka RK! Ponúkame Vám na predaj slnečný trojizbový byt v tehlovej bytovke s vlastným kúrením

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Nováky

98,000 € 1371 €/m²

PREDAJ BYTU! Investičná príležitosť priamo na námestí, Nitrianske Pravno.

Reality Nitrianske Pravno

2 izbový byt | 90 m²

RK BÝVAJTE - SK vám ponúka na predaj jedinečný byt, ktorý je súčasťou historickej budovy priamo

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Pravno

Info v RK

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Hala a prevádzková budova na predaj, Prievidza.

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | 632 m²

RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predstavuje jedinečnú príležito

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Priestory na predaj Prievidza

Cena dohodou

Rodinný dom v Hradci, podhorská mestská časť mesta Prievidza.

Reality Prievidza

Rodinný dom | Súhradská | 180 m²

Hľadáte domov pre seba a svoju rodinu, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále budete mať vš

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Prievidza

149,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervácia ! Rodinný dom s potenciálom v Dolných Vesteniciach.

Reality Dolné Vestenice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 246 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE - SK! Hľadáte dom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv? V

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Dolné Vestenice

150,000 € 610 €/m²

Hala a prevádzková budova na PREDAJ! Prievidza.

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | 632 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predsta

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 11.12.2024
Priestory na predaj Prievidza

Cena dohodou

Priestranný 6-izbový tehlový dom na slnečnom pozemku – Prievidza, Zapotôčky

Reality Prievidza

Rodinný dom | Májová | 224 m²

Hľadáte poctivý dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať a postupne si ho dotvoriť podľa v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Prievidza

279,000 € 1246 €/m²

Rodinný dom - 4 izby Žabokreky nad Nitrou

Reality Žabokreky nad Nitrou

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

Rodinný dom po rekonštrukcii s veľkým pozemkom v Žabokrekoch nad Nitrou Ponúkame na predaj prie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Žabokreky nad Nitrou

189,000 € 1390 €/m²

Exkluzívne- domček na kraji horskej dedinky - Železník okres Revúca D010LSM

Reality Sirk

Rodinný dom | Nezadaná | 627 m²

Exkluzívne - Overene reality ponúkajú na predaj priestranný domček na okraji horskej dedinky -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sirk

65,000 € 104 €/m²

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 54 m²

Tureality ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 52 m², ktorý sa nachádza na terase a d

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

182,999 € 3389 €/m²

PERFEKTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY !

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73.54 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 2706 €/m²

Predaj ZÁHRADA S CHATKOU - Iliašovská záhradkárska oblasť

Reality Smižany

Záhradná chatka | 394 m²

TUreality ponúka: Koniec snívaniu, čas na vlastný "chill-out" v Spišskej Novej Vsi! Táto záhrad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smižany

55,000 € 140 €/m²

PREDAJ - Rekreačná chata - Hriňová

Reality Hriňová

Chata, drevenica, zrub | 120 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

125,000 € 1042 €/m²

KOŠICE - PEREŠ - Drevená záhradná chata + bazén + záhrada

Reality Košice-Pereš

Záhradná chatka | Bystrická | 29 m²

Ponúkame na predaj drevenú záhradnu chatu s terasou. Nachádza sa na pozemku, ktorý je vhodný na

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Pereš

179,000 € 6172 €/m²

kunareality- Exkluzívne 3 izbový rodinný dom 125 m2, pozemok 1405 m2, obec Dolné Otrokovce

Reality Dolné Otrokovce

Rodinný dom | Dolné Otrokovce | 125 m²

Predám útulný domček v tvare L v obci Dolné Otrokovce . Nachádza sa v tichej slepej uličke , v

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Dolné Otrokovce

95,900 € 780 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hul

Reality Hul

Rodinný dom | Hul | 220 m²

Ponúkame na predaj zachovalý, zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom v obci Hul – ideálna voľba p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hul

160,000 € 727 €/m²

Na Predaj Exkluzívny Rodinný dom na prestížnej adrese v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 330 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=DAEmUQT5U6s&t=35s Hľadáte dokonalé s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

735,000 € 2227 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ťahanovce - 4 izbový byt, 82 m2 + loggia. Krásny výhľad na mesto

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

4 izbový byt | Budapeštianska | 82 m²

4-izbový byt na predaj v lokalite Košice - na Sídlisku Ťahanovce, Košic ZARA REALITY v zastúpen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

186,000 € 2268 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v top lokalite Petržalky – Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej a zelenej časti Petržalky – Námesti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3477 €/m²

6 - izbový rodinný dom na Karlove s pozemkom 1.285 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Hečkova | 212 m²

6- izbový rodinný dom na Hečkovej ulici v mestskej časti Karlovo v Banskej Bystrici. - 2 nadz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

420,000 € 1981 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie