Rodinný dom | Heď | 140 m²
Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v malebnej časti obce Čierny Brod, konkrétne v l
155,000 € 1107 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej obci Topoľnica, len pár km od okresného mesta Galant
180,000 € 1800 €/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie detí | 216 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NA PREDAJ 1/2 BUDOVY SO STABILNÝM VÝNOSOM V SRDCI GALANTY Ponúkame vá
Cena dohodou
1 izbový byt | Revolučná štvrť | 38 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Galante Revolučná Štvrť. Tento byt je ideáln
113,000 € 2974 €/m²
4 izbový byt | Geologická | 0 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite Bratislavy, Geolo
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Berlínska | 69 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69m². Nachádza sa na deviatom poschodí zateplen
190,000 € 2754 €/m²
Rodinný dom | Mládeže | 80 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom veľkým takmer 1400m². Nachádza sa vo výbo
270,000 € 3375 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom cez 800m². Nachádza sa vo vyhľadávanej lo
359,000 € 2112 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom 991m². Nachádza sa v obľúben
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s pozemkom takmer 700m². Nachádza sa v príjem
165,000 € 1701 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na 6tom poschodí panelového b
138,000 € 2029 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
StorkReal Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom s výmerou 2.309m². Nac
180,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukc
219,900 € 1653 €/m²
Rodinný dom | 1,800 m²
TUreality ponúka na predaj celoročne obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v rekrea
215,000 € 119 €/m²
1 izbový byt | Malá okružná | 46.92 m²
Center Reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení a na žiadosť majiteľa 1 izbový veľkometrážn
79,990 € 1705 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 697 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok v prémiovej lokalite – Hôrky pri Žiline. Poze
168,900 € 242 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
V predaji sú nehnuteľnosti na pozemku o veľkosti 1071 m2 ( bývalá krčma a obchod potravín ) v c
89,000 € 297 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²
AUREA&PARTNERI realitná kancelária pre jedného z Vás pripravila na predaj vidiecky rodinný domč
98,900 € 1177 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Senci na ulici Svätoplukova 27 Byt: • 3 nepri
164,900 € 2748 €/m²
4 izbový byt | Alexandra Matušku | 94 m²
FOK realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a nadštandardne veľký 4-izbový
209,000 € 2223 €/m²
Rodinný dom | Záhradná 27/66 | 152 m²
Miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov Predstavte si miesto, kde ráno začínate kávou na
286,700 € 1886 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne iba u nás NA PREDAJ rodinný dom v Jelšov
155,000 € 1938 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 5 izbový Rodinný dom v obci Urmince - To
154,800 € 1032 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v Čadci-Horelici, zastavaná plocha domu je 1
365,000 € 3288 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.