VYMEŇ STARÝ byt za NOVÝ - predaj posledných 1-izbových bytov - MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE

Reality Lučenec

1 izbový byt | V.V.Majakovského | 39 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestranné a svetlé posledné tri jednoizbové byty v Bytovom do

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Lučenec, Top stav.

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica Vajanského | 37.3 m²

Na predaj pekný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. Vajanského, v zrekonštruovanom pa

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

67,500 € 1810 €/m²

DIRECTREAL|Moderné bývanie: úplne nový 1-izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

Directreal MM - Úplne nový, ešte neobývaný jednoizbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

64,000 € 1684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 1-izbového bytu – Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 40 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Lučenec, časť Rúbanisko II, s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1625 €/m²

predaj 1 izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | 36 m²

Na predaj 1 izbový byt na 3/5 poschodí na Malinovského v Lučenci. Rozloha bytu 35,70 m2, pivn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

76,220 € 2117 €/m²

TOP PONUKA! Slnečný 1-izbový byt v skvelej lokalite – neváhajte!

Reality Lučenec

1 izbový byt | Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt , ktorý vás zaujme svojím praktickým dispozičným rie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie